Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Oferta tłumaczeń języka norweskiego
Listopad 23, 2016
Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy
Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem
Listopad 26, 2016

Deski kompozytowe Twinson

deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe

W jaki sposób sprawić, by taras ewentualnie loggia wywoływały zdumienie gości i również były niezwykle wygodne? Wystarczy przymocować deski wykonane z materiału kompozytowego Twinson, które mają cechy konwencjonalnego drewna i PVC. W Internecie mamy możliwość sprawnie je znaleźć wpisując, m in. frazy „deski tarasowe twinson sklep” albo „twinson deski sklep internetowy”. Wytworzone są z wysokiej klasy surowców, posiadają estetyczny design oraz będzie można z nich korzystać naprawdę bardzo długo.

Doskonały pomysł na nowoczesny taras

System Twinson to gwarancja wieloletniego stosowania, funkcjonalności i efektownej oprawy balkonu i dowolnego kolejnego miejsca „odkrytego”, które jest zintegrowane z domem. Posiada 25 – letnią gwarancję na korozję biologiczną, jest odporny na powstawanie zabrudzeń oraz wcale nie trzeba go specjalnie wykańczać. Przez wiele lat utrzymuje naturalny wygląd drewna z równoczesnym utrzymaniem właściwości PVC. Należy dostrzec, że zwłaszcza w okresie letnim na tarasie, loggii albo zielonym dachu pojawia się zatrzęsienie insektów, które mogą wyrządzić na nim dużo szkód. Deski wykonane z materiału kompozytowego Twinson są i na ów element nieczułe. W ogóle nie odpryskują, nie mają destrukcyjnego wpływu na środowisko, są wodoszczelne i proste w utrzymaniu. Poza tym nie wymagają skomplikowanych narzędzi w trakcie zakładania. Może je stąd zamontować każdy z nas. Odróżniają się dodatkowo doskonałą twardością, posiadają antypoślizgową powierzchnię i niepostrzegalne podzespoły przytwierdzające, za pomocą których przestrzeń, m in. tarasu jest idealnie gładka (bez rozszczepień, śrub lub drzazg). Poszczególne modele desek różnią się szerokością (z dyletacją), dopracowaniem oraz kolorem. Co ważne – po instalacji w ogóle nie należy ich również impregnować. Znakomicie wkomponowują się zarówno w modernistyczną, jak i klasyczną architekturę. W mroźne dni deski kompozytowe Twinson przynoszą odczucie ciepła, zaś gdy jest lato wcale nie grzeją się. Można nieskrępowanie chodzić po nich bosymi stopami nie czując żadnego dyskomfortu. Jeżeli zatem marzymy o tym, aby nasz ogródek, taras lub loggia wyglądały interesująco oraz również były funkcjonalne, to warto zainwestować rzeczywiście w ową technikę.

Na jaki rodzaj deski kompozytowej się zdecydować?

Wybrać możemy cztery warianty desek bezobsługowych: deski O-Terrace, O-Terrace+, Maxi oraz Massive. Wszystkie mają: wytrzymałość na pleśń, próchnicę, na zabrudzenia i elegancki design. Są także w całości ekologiczne (można je w 100% zutylizować) i można je zastosować w domkach jednorodzinnych. Deska O-Terrace+ i Massive można wykorzystać na płaszczyznach handlowych (w galeriach bądź hotelach) oraz w miejscach użyteczności publicznej. Mają z dwóch stron płaski bądź drobny ryfel, zaś do wyboru są lagry aluminiowe lub drewniane. O-Terrace+ posiada – w odróżnieniu do pozostałych desek – jednostronny ryfel w kształcie fali. Warianty O-Terrace oraz Maxi posiadają duży lub mały ryfel, zaś wybrać możemy legary aluminiowe i drewniane. W wersji O-Terrace oprócz tego – legary PVC. W modelach Twinson O-Terrace i Terrace Maxi można wybrać dwa style wykończeniowe: listewką aluminiową lub listewką Twinson. Model Massive doskonale sprawdzi się na płaszczyznach o złożonych kształtach. Deski są precyzyjnie skrócone i nie należy ich ukrywać listewkami.

O wyborze tanich desek tarasowych twinson dobrze byłoby porozmawiać ze znawcą, czyli kimś, kto aktualnie je albo montował sam albo posiada o nich solidną wiedzę. Powinniśmy też skorzystać z wytycznych ujętych na stronach internetowych o deskach kompozytowych, m in. z blogów bądź ofert sklepów. Zwłaszcza po to, aby zbadać jak naprawdę poszczególne typy wyglądają, jaka jest ich cena oraz który ton najbardziej by nam odpowiadał.

Deski bezobsługowe – gdzie nabyć?

W pierwszej kolejności w sklepikach internetowych i stacjonarnych z artykułami budowlanymi i wykończeniowymi. Jesteśmy na wygranej pozycji, jeżeli obsługuje nas specjalista, który dopasuje wygodne dla nas wyjście. Prócz samej deski należy nabyć legary tarasowe (konstrukcyjne, montażowe), aluminiowe profile „początkowe”, aluminiowe profile wykańczające (narożny, przykrywający), listewki wykończeniowe, profile kompozytowe (kątownik zewnętrzny), łączniki do desek, stalowe narożniki, wkręty do uchwytów końcowych, uchwyty końcowe, zaślepki do desek z adaptorami i płyn do mycia. W najtańsze deski tarasowe twinson mamy szansę się „wyekwipować” wówczas, gdy sklep internetowy lub stacjonarny oferuje ciekawe promocje. Za każdym razem jednakże zwracajmy uwagę na stawkę brutto, nie zaś netto. Ponadto zobaczmy, czy drewno zastosowane do wytwarzania desek pochodzi z trwale zagospodarowanych europejskich zasobów leśnych oraz ma certyfikat PEFC. Co do koloru, to mamy możliwość wybrać złocistobrązowy, szary, stalowy, morelowy, korzenny brąz, grafitowy, leszczynowy oraz czekoladowy. Ich barwa po ułożeniu przypuszczalnie ulegnie niedużym metamorfozom, jednak po paru miesiącach się równoważy. Część sklepów posiada w swojej ofercie darmowe próbki, dzięki którym mamy możliwość sprawdzić jak naprawdę artykuł wygląda. Zwykle powinniśmy wypełnić łatwy kwestionariusz na stronie lub umówić się telefonicznie z firmą.

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów kliknij w link – deski tarasowe twinson tanio

Strona używa cookies
Ok