Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Telewizja online – oglądaj ulubione kanały na komputerze
Październik 21, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka PUR – nowoczesne metody ociepleń
Październik 25, 2016

Naprawa, serwis i przestrajanie telewizorów

Naprawa telewizorów Łódź regulowanie kanałów podłączanie tv kablowej

Naprawa i serwis telewizorów w Łodzi

Dlaczego właśnie naszej firmie można zaufać?

Proponujemy fachowe usługi w zakresie naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP w rejonie Łodzi oraz w miasteczkach ościennych. Serwisujemy telewizory przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i wiele innych. Na terenie Łodzi dojeżdżamy bezpłatnie. Warto szczegółowo zaznajomić się z listą naszych usług, gdyż nie wszystkie naprawy mogą być przeprowadzone w domu Klienta. Bardziej czasochłonne naprawy wykonujemy w naszej pracowni. Usługobiorcy spoza Łodzi, np. z Poznania, Warszawy czy Krakowa, mogą liczyć na umiarkowane ceny w zakresie naszego dojazdu. Zapewniamy wyłącznie oryginalne części zastępcze do telewizorów, bowiem wszystkie „podróbki” mogą po prostu nie być odpowiednie ewentualnie pracować, ale tylko przez nadzwyczaj krótki okres. Czasami to rzeczywiście one powodują awarię sprzętu. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest możliwa do spełnienia u Kontrahenta, to dajemy 100% pewność, iż nasi fachowcy wykonają ją 24 h. W sytuacji kiedy telewizor będzie domagał się gruntownej konserwacji, moment ten zostanie trochę przedłużony. Usługobiorca będzie o wszystkim dokładnie przez nas powiadomiony podczas analizowania awarii.
U nas Klient rozlicza się jedynie za fachowe oraz terminowe zrealizowanie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie daj się wrobić „oszustom”, osobom, które zamierzają zarobić za samo „sprawdzenie” popsutego telewizora. Każdy Klient otrzymuje od nas paragon po skończeniu zlecenia. Zapewniamy umiarkowane ceny: za naprawę telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki nam Nabywcy oszczędzają mnóstwo czasu, który zazwyczaj musieliby przeznaczyć na poszukiwanie porządnej firmy po wizytacji „pseudofachowca” i pieniądze.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Proponujemy zrealizowanie dwóch typów napraw telewizorów: w lokalu u Interesanta i we własnej profesjonalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów posiadających kineskop, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie innego urządzenia rtv wraz z pozostałymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów oraz dostrojenie wszystkich programów telewizji kablowej. Tymczasem do konserwacji dokonywanych w pracowni kwalifikuje się poważniejszą naprawę telewizorów LCD, plazmowych i LED. Tutaj posiadamy wszelkie nieodzowne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym naprawa tak nowoczesnego telewizora jest realna w niedalekim terminie. Istotniejsze naprawy należy uprzednio z nami ustalić ponieważ mogą trwać one dłużej – szczególnie, jeżeli będą nieodzowne części wymienne z hurtowni lub ze sklepów elektronicznych. Usługobiorca chcący dowieźć samodzielnie telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie dodać do niego pilot oraz stopkę (nie są nieodzowne kable zasilające oraz opakowanie). Nasza oferta zawiera ponadto przestrajanie sprzętu. Tv analogowa została nieodwołalnie wyłączona z globalnego użycia. Pomimo zdolności odbioru obrazu w formie cyfrowej, niemało osób ciągle nie przestroiło swoich dawniejszych telewizorów. Dzięki nam zaadaptowanie urządzenia rtv odbędzie się błyskawicznie, fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nie jest dla nas problemem przestrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy oraz funkcjonują w stylu PAL (w standardzie fonii NICAM lub DK). Telewizory inne niż LCD, LED czy plazmowe możemy w prosty sposób przekształcić, m.in. podmieniając głowicę na tuner posiadający pełne pasmo kablowe hyperband.

Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi

Na wszystkie zrealizowane usługi, tj. naprawa telewizora LCD i serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Czas jej trwania wynosiod sześciu miesięcy dwunastu miesięcy. Jeżeli zdarzy się powtórnie ta sama usterka, to wyrównamy koszty przeznaczone na jej wyeliminowanie. Z nami każdy Kupujący ma szansę negocjacji zapłaty indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli chcecie Państwo zamówić wizytę domową, prosimy umawiać się z nami bezpośrednio – najlepiej telefonicznie. Docieramy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Koziny, osiedle Augustów, osiedle Kurak, osiedle Grabieniec, osiedle Charzew, osiedle Chocianowice, osiedle Dąbrowa, osiedle Doły, osiedle Lublinek, osiedle Nowe Rokicie, osiedle Nowosolna, osiedle Huta Jagodnica, osiedle Huta Szklana, osiedle Jagodnica, osiedle Pienista, osiedle Stare Chojny, osiedle Julianów, osiedle Karolew, osiedle Teofilów, osiedle Wiskitno, osiedle Złotno czy osiedle Żabieniec. Ponadto u nas możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę z obszaru elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki i tylko w naszej firmie odnajdziecie ultranowoczesne mierniki grubości lakieru.

Jeden niezadowolony Klient ma wpływ na około piętnastu dalszych – Anna Wachowiak

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link Serwisowanie telewizorów w Łodzi

Strona używa cookies
Ok