Jak muzyka do nauki działa na Twój mózg?
Wrzesień 5, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz!
Wrzesień 8, 2016

Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość

Dywany nowoczesne wełniane dziecięce wyposażenie domu

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych – Fryz, Heat-Set, BCF oraz „sznurkowa”

Obecnie posiadamy duży asortyment nowoczesnych dywanów, które są wyrabiane za pomocą takich technologii, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe oraz BCF. Dywany nowoczesne pierwszego typu są przygotowane z wysublimowanej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej termicznie. Taka przędza składa się z dwóch splecionych ze sobą niteczek. Na ostatnim etapie produkcji fryzuje się je, natomiast podszycie redukuje ręcznie. W ofercie odszukają Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Wymiar supernowoczesnego dywanu typu Fryz może sięgać od 67×67 cm do 280×370 cm. Drugi gatunek dywanów niekonwencjonalnych stworzony jest w technologii heat-set, w konsekwencji przypominają dywany wełniane. Uzyskiwane są w Turcji, dlatego charakteryzują się zdumiewającą jakością oraz interesującym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o układach klasycznych, jak i tych z powycinanymi deseniami. Obecnie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Oryginalną fakturą oraz dużą solidnością cechują się współczesne dywany sznurkowe. Tkane są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne eksploatowanie. Oprócz tego są komfortowe łatwe w oczyszczaniu oraz co znaczące – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są wytwarzane z wykorzystaniem urządzeń Inaczej nazywa się je jako „dywany przycinane”. Wyróżniają się gustownymi wybarwieniami i dobrą solidnością na wycieranie. Bazowym półfabrykatem, z jakiego produkuje się takie dywany, jest polipropylen.

Coś dla najmłodszych, czyli dywany z bajkowego świata

W naszej ofercie nie może zbraknąć dywanów dla najmłodszych, które mają spełniać dwie funkcje – być atrakcyjnym wystrojem sypialni i nauczać. Dlatego dywany dziecięce dostępne są w rozmaitych odmianach kolorystycznych, mają „namalowane” postaci z bajek, natomiast w wariantach wychowawczych – zabawy planszowe, jezdnię, domek, a także puzzle. Wszystkie są otrzymywane zgodnie z kryteriami produkowania dywanów dla dzieci. Dlatego posiadają wszystkie obowiązkowe atesty bezpieczeństwa. W tym momencie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia użycie głębokich, żywych, różnorodnych kolorów. Pojedyncze dywany mogą prezentować pałac, drogę w mieście, odciski palców, drogę skonstruowaną z kredek albo grafiki abstrakcyjne. Dywany z kolekcji FUNKY to przykładowo dywany posiadające grafikę artystyczną i bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można wybrać dywan z motywem roślinnym, z Formułą, w motylki bądź z jezdnią. Dywany, na których mogą bawić się dzieci są świetną alternatywą w stosunku do klasycznych, domowych zabaw. Dzięki nim Państwa dziecko na pewno nie będzie się nudzić!

Odrobina luksusu w zwyczajny dzień, czyli dywany wykonane z wełny

Przedstawiamy Państwu najwybitniejszej jakości dywany wytworzone z wełny, które nadają się nie tylko w sypialniach u osób z rozmaitego typu alergiami. Doskonale harmonizują z wieloma pomieszczeniami, ponieważ mają nowoczesne wzornictwo i przyjemne, naturalne, ciepłe niuanse. Dokonywać wyboru można spośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wyprodukowane są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie pasować właściwie do każdego pomieszczenia. Owcza wełna jest przyjemna, miła w dotyku oraz wnosi ciepło. Nie musicie Państwo zatem obawiać się w chłodne, lub zimne dni, okropnego uczucia dywanu pod nogami w jesienny poranek. Podszycie posiada grubość 7 mm i jest nieczułe na wycieranie i proste w utrzymaniu czystości. Dywany ostatniego typu wytwarzane są poprzez polskiego (konkretnie białostockiego) fabrykanta – Angella S. A. Co wyjątkowo ważne – są niewrażliwe na działanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są uzyskiwane z niebarwionej wełny owczej, natomiast tonacja bazuje na kolorach słonecznych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są wyrabiane ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz wyróżniają się nadzwyczajnie eleganckimi kolorami. Uatrakcyjnią dowolne dzisiejsze pomieszczenie. Angella FOLK to dywany plecione maszynowo korzystając z procedury Axminster. Zostały wyróżnione oraz nagrodzone na wielu prestiżowych wystawach i targach zagranicznych. W ich składzie jest 80% wełny oraz 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji charakteryzuje się tradycyjnym, folklorystycznym wzorem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z czystej wełny przy wykorzystaniu procedury tkania Wilton. Wysokość runa ma 8 mm, a waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja cechuje się: preparacją antymolową, świetnym wytłumianiem dźwięków w pomieszczeniach i jest wyjątkowo odporny na zapalenie. Posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS mają rysunek znany od lat. Stworzone zostały w 100% z wełny pochodzenia naturalnego bez dodatku barwników.

Więcej informacji na stronie sklepu: Dywany nowoczesne

Strona używa cookies
Ok