Szkolenie dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
Czerwiec 16, 2015
DJ – studniówki, wesela i imprezy firmowe
Marzec 25, 2016

Firma SeedArt to fachowcy w dziedzinie projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace cechują się detalizmem i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy nietuzinkowe koncepcje i wdrażamy je w życie. Firma projektująca ogrody Seedart to perfekcjoniści w każdym calu.

Do naszych specjalizacji należy:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Przy pierwszym spotkaniu staramy się zaznajomić z potrzebami naszych Klientów, aby dalej dobrać do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Każdy z naszych Klientów jest inny, a tym samym wyjątkowy, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród cechuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością stylu. Projektując ogrody zwracamy uwagę na takie elementy jak umiejętności i czynny udział w prowadzeniu ogrodu, oczekiwania wobec przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz upodobania Klientów. Szczegółowe pomiary i profesjonalna analiza stanu gleby i nasłonecznienia działki umożliwia nam założenie ogrodu, który będzie taki, o jakim Państwo zawsze marzyli.

Usługi związane z zakładaniem ogrodu

W fazie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, korzystając z specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i wyposażymy glebę w niezbędne składniki odżywcze. Na przygotowanym terenie będziemy w stanie stworzyć takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Wykorzystywane przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby do ogrodu bazują na naturalnych surowcach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także profesjonalne instalacje wodne, które ułatwią prace w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od podstawi to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Możemy stworzyć dla Państwa elegancki i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Samodzielnie komponujemy mieszanki traw, które najlepiej urosną na danym terenie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Natomiast trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa to surowiec, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Tworzone z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Firma ogrodnicza SeedArt specjalizuje się w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Mamy możliwość stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i odpowiednio dobrać kolor który będzie pasował do otoczenia. Tworzymy nawierzchnie z kostki brukowej takie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodu

Jako profesjonalna firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, których celem jest pielęgnacja roślin. Co więcej, kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, oraz chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc przy utrzymaniu ogrodu.

Posiadamy maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym możemy świadczyć kompleksowe usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne kolorowych i kusząco pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność oceny terenu wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą możemy określić Twoje potrzeby i znaleźć dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Dbamy o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietuzinkowy, a każda realizacja motywuje nas do projektowania jeszcze piękniejszych ogrodów.

Zapraszamy na naszą stronę internetową – projektowanie ogrodów Toruń

Strona używa cookies
Ok