kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Pomoc prawnika w sprawie nękających firm windykacyjnych
Maj 1, 2017
Pozycjonowanie lokalne - dotrzyj do Klientów z Twojej okolicy
Pozycjonowanie lokalne – jak zacząć?
Maj 7, 2017

Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Zabawa weselna jest niesamowitą zabawą rodzinną, która powinna na długi czas pozostać w pamięci wszystkich przybyłych gości. Doskonale by było, jeżeliby przywodziła jedynie przyjazne wspomnienia. Każda Młoda Para śni o atrakcyjnym, ładnym i olśniewającym weselu. Zatem takim, na jakim wszyscy uczestnicy będą bardzo dobrze się bawić z zachowaniem kultury oraz smakiem do samego końca.

Czy możliwe jest wesele bez alkoholu?

W dzisiejszych czasach na każdym kroku widzimy reklamy w Internecie wyróżniające mocne alkohole, tytoń i papierosy elektroniczne oraz inne używki, m. in. napoje energetyzujące. Nierzadko nieodpowiedzialne osoby szykując wesele chcą usatysfakcjonować wszystkich, natomiast wybraną metodą okazuje się być alkohol. Gdy pijemy wszystko jest poza nami i zupełnie nie męczą nas już nietaktowne aluzje teściowej, lament najmłodszych gości oraz swąd niedopałków podnoszący się ponad nimi (pomimo iż sami w ogóle nie palimy). Dj na wesele, wyszukane potrawy, różnego pokroju przyjemności i wyjątkowa atmosfera – to wszystko w praktyce wystarczy. Trzeźwość na owych zabawach zdarza się nadzwyczaj rzadko, jednak od pewnego czasu kilkanaście par zaczęło promować ten styl. Po pierwsze – ze względu na dzieci, jakie w ogóle nie mogą poznawać bliskich pod wpływem mocnych trunków, a z drugiej strony – jest to dowód dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, nie tylko zaliczających się do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „fajna uczta w zasadzie nie jest uzależniona od liczby wypitego trunku” lub „wcale nie potrzeba trunków, by znakomicie imprezować”. W przypadku przyjęć weselnych jest to tak interesujące, ponieważ w Polsce przytoczone okazje od pokoleń były hojnie zakrapiane. Osoby, jakie zdecydowały się obecnie na wesele bezalkoholowe zazwyczaj słyszały krytyczne komentarze, odmowę uczestnictwa w zabawie bądź zdania „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile zaproszenie nieamatorskiego wodzireja na wesele po prostu nie jest niczym dziwnym, to nieobecność trunków – jak najbardziej.

Obowiązki wodzireja na weselu bez żadnych trunków

Udane przyjęcie to doświadczony DJ na wesele z Bydgoszczy i kompozycja dopasowana do gustów przyszłych uczestników. To właśnie on wprowadza harmonogram zabawy oraz wymyśla najprzeróżniejsze zabawy. Na przyjęciu bezalkoholowym jest wprost nieodzowny. Fachowy DJ to gwarancja znakomitej imprezy nawet przez trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze obowiązki? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za skomponowaną muzykę, to poszczególne widowisko powinno koniecznie być przez niego dość wcześnie deklarowane i pociągnięte. Każdy odwiedzający ma się doskonale bawić, choćby ten wyraźnie niepewny. Praca wodzireja zaczyna się częstokroć od oznaczenia uczestnikom ich siedzeń, zaś potem – razem z kolejnymi zdarzeniami – wspólnie wyśpiewuje z uczestnikami, uczy ich tańca, pokazuje wielorakiego typu animacje. Wszystko to czyni w sposób komediowy, lecz bynajmniej nie niewłaściwy. Wodzirej musi być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na imprezach bez trunków. Trzeźwi uczestnicy dużo więcej wymagają i to przez bardzo długi okres w zestawieniu do tychże, którzy już na starcie wydarzenia są pod wpływem napojów z alkoholem.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów alkoholowych ma szansę toczyć się bardzo dużo konkurencyjnych zabaw, przykładowo wieczory kawalerskie, imieniny, rocznice zamążpójścia. Zamiast tracić środki na czysty alkohol, czerwone wino oraz szampana, możemy wykazać się cokolwiek lepszą fantazją. Wieczór panieński czasem może trwać chociażby dwa lub trzy dni, natomiast podczas uczty Panna Młoda jest nauczana do wypełniania roli dobrej żony. Taki stan rzeczy dotyczy wieczorów kawalerskich, w trakcie których po prostu nie muszą pląsać rozebrane tancerki. Imprezy i rozmowy bez napojów z alkoholem są znakomitą alternatywą dla tych odbywających się w starym tonie. Nieraz Mężowie opowiadają, że pragną bawić się świetnie w czasie ceremonii, zaś nie tylko dzień później chwalić się znajomym ile konkretnie udało im się spożyć różnych trunków. Alkohol służy w pierwszej kolejności do tego, aby „zasłaniać” istotne rzeczy, np. brak odczuwania radości ze zdarzenia, przywiązania do krewnych (ewentualnie w ogóle kontaktów społecznych) czy niekorzystnego postrzegania dalekiej kultury. Zazwyczaj ludzie w ogóle nie chcą się pobierać, ponieważ nie mają środków na dostateczną ilość alkoholu oraz w sumie nie doświadczają głębszego sensu niniejszego zdarzenia. Bynajmniej nie chodzi tu oczywiście tylko o napoje alkoholowe, bowiem wydatków związanych ceremonią ślubu oraz weselem jest wiele więcej.

Wesela, narodziny dziecka oraz różne inne rodzinne zdarzenia bezalkoholowe nie odróżniają się właściwie niczym od tych tradycyjnych. W wytyczonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę znany DJ, na twarzy uczestników imprezy dominują uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa we mgle, oboje rodzice jednej oraz drugiej strony stoją wzruszeni. W zasadzie nie ma hipnotyzującego alkoholu, przez jaki nierzadko owe przyjemne chwile uciekają w zapomnienie i zastępuje je agresja, brak zrozumienia, złośliwość oraz bijatyki uczestników zabawy.

Jeśli planujesz wiedzieć o wiele więcej, wejdź tutaj – DJ Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok