Depilacja toruń depilacja laserowa depilacja gorącym woskiem
Depilacja laserowa i depilacja woskiem
Marzec 23, 2017
Adwokat Toruń Rozwody Separacje
Adwokat – rozwody, alimenty, orzeczenie winy
Marzec 25, 2017

Katalog firm – dobry sposób na reklamę w Internecie

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W dobie stale rozwijanych algorytmów co raz ciężej jest znaleźć odpowiedni sposób na skuteczne pozycjonowanie stron www. W ciągu roku Google wprowadza około 500 aktualizacji do swoich algorytmów, co wzmacnia precyzję tworzenia listy wyników wyszukiwania. Jeszcze kilka lat temu jedną z najkorzystniejszych strategii pozycjonowania było katalogowanie stron. A w jaki sposób teraz prezentuje się mechanizm umieszczania stron w katalogach z perspektywy uaktualnionego algorytmu Pingwin? Udowodnimy Tobie na przykładzie jednego z naszych Klientów, że bezpłatna wizytówka w katalogach stron to ciągle świetne rozwiązanie na pozyskanie cennych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Zobaczcie zatem jak bezpłatny katalog firm może oddziaływać na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Katalog firm – kilka słów o działaniu katalogów

Na starcie zacznijmy od tego, jaką rolę spełniają nieodpłatne katalogi firm. Są to tradycyjne strony internetowe o nieco oryginalnej misji, jaką jest przechowywanie najistotniejszych wiadomości o firmach funkcjonujących w całej Polsce, jak i w innych krajach. W poszczególnym spisie firm umieszczane są tysiące bezpłatnych wizytówek przedstawiających między innymi rodzaj działalności firmy i prowadzące do samej strony głównej oznaczonego przedsiębiorstwa. Gratisowa wizytówka w katalogu firm ma najczęściej funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy możemy oprócz danych kontaktowych publikować także odpowiednie frazy kluczowe. Popatrzmy w tym momencie jak kształtuje się mechanizm dodawania wizytówki swojej firmy do bezpłatnego katalogu. Na starcie powinniśmy określić kategorię tematycznie powiązaną z aktywnością naszej firmy. Mamy także możliwość wyboru pasującej podkategorii. Kolejno dodajemy adres strony internetowej swojego przedsiębiorstwa z przymusowym http:// na wstępie. Zostanie wygenerowany dla nas unikatowy formularz, który powinno się skrupulatnie wypisać. Następnie możemy wybrać kilka alternatyw – dodać wpis gratis (pojawi się w ogólnych wynikach) lub uiścić opłatę za reklamowanie wizytówki (wtedy będzie ona wyemitowana na stronie głównej katalogu). Pragnąc zrekompensować właściciela katalogu masz możliwość umieścić na swoim portalu odnośnik zwrotny. Jest to jednak nieobowiązkowe działanie.Po wszystkim musisz kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i zaczekać na zezwolenie moderatora. Darmowa wizytówka w katalogu firm to znakomity sposób na zdobycie wartościowego linku do swojej strony. Super, sprawdźmy w tym momencie, jak dodawanie do katalogów wpływa na proces pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Zaprezentujemy Ci teraz przykład jednego z naszych Klientów, który kupując usługę dodania bezpłatnej wizytówki, zmienił miejsce swojej strony www w Google, pozyskując kilku stałych Klientów tygodniowo. Pan Piotr dodał swoją wizytówkę konkretnie 3 miesiące temu. Zgodził się na to żebyśmy sprawdzali jego stronę na potrzeby zbadania efektywności katalogowania. Początkowo, nim wpis został zaindeksowany ruch na stronie był bardzo słaby. Jedynie kilka wejść w tygodniu. Po 4 dniach wiadomość o nowo dodanej wizytówce w naszej bazie trafiła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego darmowego katalogu jest bardzo dobry, link odsyłający do witryny Pana Piotra został przez boty Google oceniony jako bardzo pozytywny. Przez następne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w wyszukiwarce zaczęła się zmieniać. Ostatecznie po wprowadzeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Pana Piotra ulokowała się na 19 miejscu. Wcześniej obejmowała pozycję 32 przez kilka miesięcy, więc był to dosyć pokaźny skok.To nie był jednakże końcowy efekt naszej działalności.pracy. Pan Piotr był tak mocno szczęśliwy z pierwszych skutków, że zechciał zainwestować w promowaną wizytówkę. Taka usługa w naszym portalu kosztuje jedynie 3 złote + VAT za 1 miesiąc publikacji. To wystarczyło, że strona www Pana Piotra zaindeskowała się na 1 stronie organicznych wyników wyszukiwania, a dokładnie na 8 pozycji. Spowodowało to, że liczba Klientów zainteresowanych usługami Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z opisanego przypadku można wywnioskować dwie rzeczy – dodawanie stron do bezpłatnych katalogów to wciąż doskonały sposób na zwiększenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google, a także doskonała forma reklamy internetowej.

Zalety bezpłatnych wizytówek w katalogach firm

Czemu dobrze jest postawić na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu stron? Katalog stron założony przez naszą firmę to moderowany i wciąż uaktualniany spis stron www. i przedsiębiorstw pracujących w naszym kraju. Kilkadziesiąt razy w tygodniu wstawiamy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji wartość naszego bezpłatnego katalogu nieustannie rośnie. Dodatkowym walorem są całkowite zabezpieczenia wprowadzane przez naszych administratorów. Strona nie jest ofiarą włamań hakerskich, ani odwiedzana przez nieproszonych użytkowników. Kolejną zaletą jest supernowoczesna strategia katalogowania. Publikacja obfitych w wyrażenia kluczowe , unikalnych wizytówek podnosi skuteczność pozycjonowania. Przykłady osób współpracujących z naszą firmą mówią same za siebie – darmowa wizytówka w katalogu firm to korzystna metoda pozycjonowania. Już dziś wstaw darmową wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji promowania wizytówki w naszym katalogu firm. Zacznij rozwijać swój biznes w sieci!

Strona używa cookies
Ok