Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Tworzenie stron internetowych
Listopad 23, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Oferta tłumaczeń języka norweskiego
Listopad 23, 2016

Lokalizatory GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Zlokalizuj swój samochód za pomocą GPS

Rabowanie samochodu dla wytrawnego przestępcy jest jak „dziecinna igraszka” Nim jednakże zadziała w tym kierunku – obserwuje, jaki będzie przede wszystkim odpowiedni. Częstokroć wyszukuje wzrokiem po ulicach, spaceruje po blokowiskach i wokół sklepów. Inaczej mówiąc – wyznacza auto. Później inwigiluje go przez dłuższy okres, aby potwierdzić swoje domysły, że nikt go nie schwyta „za rękę” w trakcie dokonywania kradzieży. Do wykradnięcia auta cudzego mienia przystaje niejednokrotnie po zmroku oraz zajmuje mu to właściwie nie więcej niż 40 sekund. Tak – tylko tyle mu trzeba na to, by wkroczyć do samochodu, wyeliminować system bezpieczeństwa i nim wyjechać. Zapewne zostanie pokątnie sprzedany. Pilnujmy więc nie tylko swojego pojazdu, lecz też prawa jazdy, dokumentów rejestracyjnych itp.

Świetnym rozwiązaniem jest umieszczenie w samochodzie autonomicznego systemu śledzącego. Za jego sprawą będzie możliwy monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę polega? Mianowicie ten system zapobiegawczy kontroluje, gdzie dokładnie jest nasz wóz przez 24 h na dobę. W dowolnej chwili mamy szansę ustalić, czy nie dzieje się z nim coś nieprzyjemnego. W przypadku, gdy włączy się alarm możemy bezproblemowo zareagować, natomiast auto zostaje zablokowane przez system zabezpieczeń. Co ważne – o wydarzeniu jest powiadomiona najbliższa placówka Policji, która szybko otrzymuje wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS powiadamiają całodobowe Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na świadczenie takiej usługi. Operator od razu kontaktuje się z naszą firmą chcąc ustalić jaka jest podstawa alarmu. W przypadku kradzieży, wóz błyskawicznie zostaje zatrzymany, natomiast Policja powiadomiona. Monitoring GPS jest dzisiaj najszybszym i najkorzystniejszym urządzeniem do kontrolowania osobistych oraz służbowych samochodów.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla firm, które administrują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wręcz niezastąpiony. Za jego sprawą możemy w nieskomplikowany oraz efektywny sposób weryfikować godziny pracy samochodów i zatrudnionych osób, kontrolować wykorzystanie paliwa, mieć dostęp do wszystkich istotnych informacji w każdym momencie.

Samochody ciężarowe

Za sprawą lokalizatora GPS zawsze będziesz wiedzieć, dokąd obecnie znajduje się wskazany samochód. Będziesz mógł go śledzić na mapie najróżniejszych krajów, monitorować jego położenie (czy pracownik nim kieruje lub ma postój), ile czasu kierowca nim kieruje, jaka jest średnia spalania, nacisk na oś oraz poziom paliwa. Wnikliwie zbadasz drogę transportu, w tym momenty postojowe oraz przejechany dystans. A najważniejsze – w dowolnej chwili zobaczysz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów Gorzów da Ci możliwość zweryfikowania nacisku na pedał gazu, szybkości obrotowej silnika i jego temperatury, temperatury chłodni oraz mroźni, poziomu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS dobrze odczyta dane z komputera pokładowego, zaś dzięki profesjonalnemu raportowi non stop będziesz wiedzieć, które samochody są szczególnie obłożone pracą oraz jacy prowadzący zachowują największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Jeżeli Twoje maszyny odnaleźć można na obszarze budowy, przeważnie nocą, trzeba uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Z wykorzystaniem nawigatora masz możliwość sprawdzić napięcie zasilania, czy stacyjka i silnik są zgaszone, poziom paliwa, stan blokady rozrusznika oraz aktualny czas pracy. W jednej chwili da się zaobserwować ile maszyn działa, zaś ile ma pauzę. Raport ze skończonej pracy jest na tyle precyzyjny, że można z powodzeniem odwzorować przejazd pojazdu po polach uprawnych.

Samochody osobowe

Za sprawą lokalizatora GPS masz możliwość śledzić pracę wszystkich pracowników, analizować jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Zaobserwujesz również ilu konkretnie masz Nabywców oraz dopiszesz do nich określonych pracowników. Skontrolujesz także liczbę postojów w trakcie i po pracy. Podróż firmową od osobistej wyróżnisz, m in. z wykorzystaniem przycisku trybu jazdy.

Gdzie można zaopatrzyć się w ten system?

Konkretne firmy, które oferują obsługę monitorowania samochodów, można znaleźć za sprawą Google. Godny uwagi jest jednak GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Propozycja mieści w sobie System GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Ceny abonamentu wcale nie są duże, a montaż zależy od wymagań Nabywcy oraz rodzaju samochodu. W opcji PRO+ świetnymi możliwościami są: interfejs magistrali szeregowej, zatrzymywanie systemu przy słabym akumulatorze i rejestrowanie zmian nachylenia i obciążenia. Firma GPS System Monitoringu zapewnia globalny zasięg GPS, doskonałą obsługę urządzenia 24 h na dobę oraz – co ważne – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Lokalizacja pojazdów GPS Gorzów

Strona używa cookies
Ok