Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna PCV – porównanie najlepszych produktów
Marzec 19, 2013
Szkolenie dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
Czerwiec 16, 2015

W dzisiejszych czasach przywiązujemy co raz większą uwagę do bezpieczeństwa na drogach. Chcemy być za kółkiem bardziej pewni siebie, dynamiczni i rozsądni. Bezpieczna jazda nie oznacza wcale wolnej jazdy. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. jazda bezpieczna to w głównej mierze doświadczenie, które nabywa się z każdym przebytym kilometrem. Jeździć bezpiecznie oznacza kierować pojazdem w sposób optymalnie wykorzystujący możliwości techniczne pojazdu i nowoczesne systemy hamowania. Niestety możliwości praktycznej nauki jazdy są na co dzień nie wielkie. Na szczęście co raz większa liczba placówek, takich jak nasza, organizuje specjalistyczne szkolenia bezpiecznej jazdy, na których ,łatwo i przyjemnie, nauczysz się jak lepiej prowadzić samochód.

Kurs jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej to jeden z elementów szkolenia proponowanych przez nas w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna to nic innego jak unikanie zagrożeń w ruchu drogowym, poprzez umiejętne dopasowanie reakcji do danego bodźca. Na szkoleniu nauczymy Cię jak wykorzystywać techniczne aspekty Twojego auta, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drogach. Wskażemy Tobiejak rozpoznawać zagrożenia i działania innych osób, zanim spowodują one wypadek. Zrozumiesz również jaki wpływ na styl jazdy ma pogoda i jak wyprowadzać auto z poślizgu na zakręcie. Pokażemy Ci także, jak zachowywać się po wypadku w ruchu drogowym i jak zabezpieczać zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Szkolenie jazdy defensywnej wdraża pozytywne zachowania na drodze i kształtuje wyobraźnię kierowców. To jedno z najlepszych szkoleń, szczególnie dla osób, które pracują w zawodzie kierowcy i na co dzień mają do czynienia z różnymi zagrożeniami w ruchu.

Kurs jazdy ekonomicznej

Oprócz bezpieczeństwa na drodze warto zadbać także o ekonomiczny i ergonomiczny styl prowadzenia samochodu. Eko jazda to nie tylko przemijająca moda. To przede wszystkim skuteczny sposób na większe oszczędności. Szokujące dane statystyczne wskazujące na poziom emisji spalin i badania dotyczące chorób spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza otwierają oczy nam wszystkim. Co raz więcej kierowców staje się zwolennikami ekonomicznego stylu jazdy, który ma niebagatelny wpływ na środowisko naturalne, ale także zwiększa zawartość naszego portfela. Zasady ekonomicznej jazdy będziesz mógł poznać w teorii i w praktyce w trakcie organizowanego przez naszą szkołę jazdy kursu ekonomicznej jazdy. Podczas kursu zobaczysz jak optymalne wykorzystanie mechanizmów w samochodzie wpływa na redukcję spalania paliwa. Z nami zdobędziesz wiedzę jak przekładać biegi, nowocześnie hamować, dostosować prędkość do danych warunków atmosferycznych i jak przewidywać postępowanie innych uczestników ruchu uwzględniając przy tym teorię eko jazdy. Kurs jazdy ekonomicznej to znakomita szansa na poprawę swoich umiejętności. Jest on adresowany przede wszystkim do kierowców zatrudnionych w spedycji, ale również do osób prywatnych, które chcą wykorzystać ekonomiczny styl jazdy na co dzień.

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym stanie się nie długo obowiązkiem młodych kierowców. Jest to także idealna okazja dla kierowców z bogatym doświadczeniem, którzy chcą zdobyć jeszcze lepsze kwalifikacje. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak istotny? Ponieważ wzrasta liczba wypadków na drogach, które spowodowane są brakiem wyobraźni i niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Normalne jest, że od świeżego kierowcy nie można spodziewać się zachowań na poziomie doświadczonego uczestnika ruchu drogowego. Tym bardziej ważne jest kształtowanie świadomości tych kierowców o przyczynach i skutkach wypadków. Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowych przewiduje opracowanie takich zagadnień jak czynniki wypadków w ruchu drogowym, pierwsza pomoc przedmedyczna, przewidywanie niebezpieczeństwa na drodze i psychologiczne reakcje w trakcie prowadzenia pojazdu. W trakcie zajęć praktycznych koncentrujemy się na manewrach samochodowych, które pozwolą uniknąć wypadku w ruchu drogowym. zaplanowane są także ćwiczenia w symulatorze jazdy ekstremalnej i na płycie poślizgowej. Dzięki temu praktycznemu szkoleniu zyskasz pewność i umiejętności bardzo przydatne na co dzień.

Kto może wciąż udział w szkoleniu?

Tak naprawdę w szkoleniu bezpiecznej jazdy może uczestniczyć każda osoba. Potrzebne są jedynie chęci, dobre samopoczucie i brak strachu przed nowym wyzwaniem. Kurs bezpiecznej jazdy prowadzony jest na naszych samochodach, lecz uczymy także na prywatnych samochodach. W szczególności polecamy ten kurs właścicielom firm spedycyjnych, którzy chcą poprawić warunki pracy swoich pracowników. Aby móc uczestniczyć w szkoleniu wystarczy mieć ważne prawo jazdy w danej kategorii. Zajęcia prowadzone są w naszym ośrodku doskonalenia techniki jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy jest zawsze ustalana indywidualnie. Możemy zagwarantować Wam przyjazną obsługę, atrakcyjne ceny i przydatne wskazówki.

Szkolenie bezpiecznej jazdy to doskonały pomysł na prezent. W naszej szkole każde szkolenie prowadzone jest z myślą o zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa na drogach. Jako wyspecjalizowana szkoła jazdy chcemy wpływać na kształt świadomości i wyobraźni kierowców. Naszym priorytetem jest poprawa kultury jazdy i pokazywanie granic, których przekroczenie może być przyczyną wypadku. W naszym zespole pracują jedni z najlepszych specjalistów w kraju, którzy aktywnie biorą udział w rozpowszechnianiu idei bezpiecznej jazdy. To dzięki nim możemy pochwalić się wysoką skutecznością i doskonałą organizacja pracy. Nasz ośrodek nauki jazdy to miejsce , które zapewni Ci wspaniałą przygodę z samochodem.

http://www.odtj.net/kursy-jazdy-defensywnej-pojazdy-uprzywilejowane-cena/ – na naszej stronie zapoznasz się z cenami szkolenia i z naszą pełną ofertą

Strona używa cookies
Ok