Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
Sierpień 15, 2016
Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Pompy ciepła – nowoczesne rozwiązanie w budownictwie
Sierpień 24, 2016

Systemy produkcji zmieniają się z upływem każdego roku. Rozwój specjalistycznych urządzeń wpłynął na wzrost możliwości wielu regionalnych zakładów przemysłowych produkując większe zyski. Dziś ogromna liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez innowacyjnych technologii. Pełne zmodernizowanie zakładów przemysłowych sprawia, że wszelakie procesy robione są dużo szybciej z kompletną kontrolą jakości. Najtrudniejsze z czynności wykonują maszyny, które działają z znacznie wyższą wydajnością niż nie jeden pracownik. Przez to zmniejsza się ryzyko wypadków w pracy i rozwoju chorób związanych z zawodem

Produkowane obecnie przez światowych liderów maszyny pakujące to inteligentne urządzenia, których zadaniem jest poprawa procesów przemysłowych. Najwięksi producenci maszyn do pakowania blisko współdziałają z ogromnymi zakładami fabrycznymi, szczegółowo analizując konkretne elementy produkcji, co sprawia, że wytwarzane przez nich maszyny spełniają wszelakie oczekiwania dużych zakładów produkcyjnych chemicznych, czy kosmetycznych. Dziś każde przedsiębiorstwo ma okazję do utworzenia indywidualnej linii rozlewniczej, pasującej do profilu produkcji Maszyny pakujące wytwarzane przez producentów takich jak CFT, COSMOPACK, ZALKIN,PE LABELLERS,czy FT SYSTEM , odznaczają się komfortową obsługą i niezawodną eksploatacją. Urządzenia te powstają nie tylko pod względem poprawy efektywności fabryk ale również w dbałości o zdrowie pracowników, jak i kondycję otaczającej nas przyrody Poznajcie najciekawsze z nich.

Nowoczesne etykieciarki

Etykieciarki wytwarzane przez producenta PE LABELLERS to wysoce nowoczesne urządzenia o nietypowych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w sferze maszyn etykietujących, zatroszczył się o synchronizację urządzeń z wymogami technologicznymi dużych zakładów przemysłowych. Etykieciarki pracują bowiem z wydajnością w granicach do nawet 72 000 opakowań na godzinę, co znacznie poprawia możliwości produkcyjne. Urządzenia te dekorują opakowania z wykorzystaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS są zaopatrzone w niekonwencjonalne rozwiązania, które zapewniają bezawaryjność maszyn i komfort stosowania. Prace związane z pielęgnacją etykieciarek zostały obniżone do minimum, przez zaimplementowanie automatycznego systemy smarowania. Jedna maszyna jest w stanie stosować kilka metod etykietowania, co powoduje, że doskonale działa się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest również w automatyczny orientator pojemników przez co jest w stanie etykietować pojemniki o zróżnicowanym gabarycie i kształcie. Jednocześnie serwomotory i silniki krokowe w całości nadzorują ruch obrotowy platform. Maszyna funkcjonuje sprawnie, wytwarzając dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z polecanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka aplikuje etykiety OPP z rolki zużywając w tym procesie klej termotopliwy. Najistotniejszym komponentem maszyny jest urządzenie regulujące folię, które prostuje jakiekolwiek pionowe przesunięcie naklejki. Ta funkcja umożliwia ładne dopełnienie każdego pojemnika. Aplikator etykiet zaopatrzony jest również w układ tnący, złożony z z jednego albo dwóch sztywnych noży rotacyjnych. Struktura maszyny daje możliwość użycia rożnych gatunków kleju topliwego, co sprawia, że jest wyjątkowo wszechstronnym urządzeniem, które z łatwością się konserwuje.

Uniwersalne nalewarki o podwyższonym standardzie

Nalewarki pełnią szczególnie istotną funkcję w całej linii rozlewniczej. Jak nie najistotniejszą. Duża liczba producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do praktyczności maszyn. Wśród najbardziej popularnych nalewarek, na specjalne wyróżnienie zasługują nalewarki grawitacyjne i nalewarki izobaryczne. Maszyny te zapewniają nalew do butelek plastikowych, jak i szklanych, a także do metalowych puszek i słoików. Nalewarki funkcjonują z efektywnością od 3 000 do 90 000 pojemników na godzinę w zależności od poszczególnego rodzaju.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki i dozownice zazwyczaj stanowią wyposażenie pełnych monobloków. Co więcej monobloki złożone są również z takich urządzeń jak płuczki jak i zamykarki, przez co mogą przeprowadzić proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to inteligentna maszyna wyprodukowana do nalewu napojów gazowanych i niegazowanych w wszelkiego typu puszki. Zaopatrzony został w wysokiej jakości zawory, które ograniczają natlenienie się finalnego produktu. Tryb pracy trójbloku zapewnia precyzyjną penetrację zaworu rozlewającego w głąb opakowania, przez co rozdzielany płyn jest wolny od szkodliwych zarazków

Inną maszyną rozlewniczą stosowaną dziś przez wielu producentów przetworów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Z łatwością napełnia takie wyroby jak sosy lub marmolady gwarantując najwyższe standardy bezpieczeństwa jak i ochrony jakości. Dozownice mogą porcjować przetwory o różnej konsystencji i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o wysokiej uniwersalności i jeszcze większej wydajności. Firma CFT, jako jeden z najlepszych producentów dozownic oferuje również takie urządzenia jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Zaciekawienie nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi wzrasta. Teraz w Polsce wiele przedsiębiorców korzysta z urządzeń optymalizujących produkcję. Warto jest pamiętać, że maszyny rozlewnicze gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa procesów, co przekłada się na jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako partner takich firm jak PE LABELLERS i CFT rekomendujemy oryginalne rozwiązania w obrębie kompleksowych linii rozlewniczych. Możemy zaopatrzyć każdy zakład przemysłowy w podstawowe urządzenia do pakowania jak i rozlewu Troszczymy się o lepszą przyszłość ogromnej liczby polskich przedsiębiorstw.

Konkretne informacje o nas i o naszych maszynach znajdą Państwo na naszej stronie www: maszyny pakujące.

Strona używa cookies
Ok