projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie ciekawych logotypów
Czerwiec 13, 2016
Wybór instalacji c.o. – najlepsze rozwiązania grzewcze.
Lipiec 27, 2016

W czasach nowoczesnych usług najistotniejsze jest bezpieczeństwo towarów. Bez względu na rodzaj przewozu każdy producent chce zagwarantować wytworzonym produktom najlepszą jakość. Stosuje więc nowoczesne i efektywne rozwiązania, które chronią towar przed uszkodzeniem i wilgocią. Materiały do pakowania, bo to właśnie one są istotne, tworzone są z najdokładniejszą precyzją. Są wytrzymałe mechanicznie, elastyczne i odporne na przedarcia. Najczęściej produkowane są z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, dostarczamy naszym Klientom stosowne rozwiązania w przystępnych cenach. Na co dzień rozmawiamy z wieloma Klientami. Analizując ich potrzeby zdajemy sobie sprawę z tego jakie oczekiwania mają spełniać właściwości produktów do pakowania. Precyzyjnie dostosowujemy produkty do Państwa wymogów. Oferujemy takie produkty jak: siatka do owijania palet, worki do węgla i kaptury foliowe.

Siatka do owijania palet – najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie

Zjawisko kondensacji jest bardzo często najgorszym problemem z jakim muszą radzić sobie pracownicy dużych zakładów. Zależnie od typu produktu, zbyt duże zawilgoceniejest w stanie prowadzić do jego zepsucia. Oferowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to materiał który eliminuje zjawisko kondensacji, jakie powstaje w rezultacie zróżnicowania temperatur. Ta siatka zapewnia maksymalną wentylację ładunku i może być skutecznie stosowane do przewożenia, bądź też zabezpieczania takich artykułów jak wyroby mleczarskie, owoce, warzywa, czy drewno, które potrzebują wysokiego poziomu ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet wyróżnia się wysoką wytrzymałością na rozdarcie i dostęp promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy spersonalizowany do Państwa oczekiwań produkt. Gwarantujemy całkowity wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, ponieważ jest bardzo uniwersalnym produktem.

Kaptury foliowe – maksimum komfortu, zero uszkodzeń

Nieskomplikowane pakowania produktów na paletach jest już możliwe. Kaptury foliowe na palety perfekcyjnie nadają się do zabezpieczania towaru podczas dalekiego transportu. Nie przepuszczają niekorzystnych promieni ultrafioletowych i są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Wytwarzamy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe wymagają użycia specjalnego palnika. W trakcie zgrzewania precyzyjnie dopasowują się do rozmiaru i kształtu towaru, gwarantując najbardziej efektywne warunki pakowania. Kaptury foliowe na palety prezentują jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Występują w wielu wersjach kolorów i są wyposażone w atrakcyjną grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg stają się idealnym nośnikiem informacji reklamowej, którą zauważy każdy z odbiorców Twojego towaru. Produkt taki jak kaptury foliowe na palety idealnie ochroni Twój towar przez odkształceniem i wilgocią.

Atrakcyjne worki do węgla z nadrukiem

Worki do pakowania węgla wyróżnia estetyczny wygląd. Są one produkowane po to aby zagwarantować najlepsze warunki magazynowania opału i ciekawą formęinformacji reklamowej. Jako producent produktów do pakowania, dbamy także nowoczesne rozwiązania reklamowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku zaprojektujemy atrakcyjną informację reklamową. Według nas jest to atrakcyjny sposób na zainteresowanie nowych Klientów i wpisanie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla produkowane są z mocnych materiałów o różnych pojemnościach 5kg, 10kg, 20kg, 25 kg i 50 kg . Na specjalne życzenie Klienta robimy także worki o nietypowych rozmiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy nieustannie walczą z biegającą, dziką zwierzyną. Produkowana przez nas siatka rolnicza to niska cena i trwałość w jednym. Po za oczywistym zastosowaniem, siatka rolnicza może być także używana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o niespotykanych właściwościach. W naszym zakładzie produkujemy siatkę o rozmiarze i gramaturze wybranej przez Klienta. Dopasowujemy się do wszelkich potrzeb Klienta i zapewniamy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza produkowana jest z materiałów o znakomitej jakości, co powoduje, że jest chętne kupowanym produktem.

Taśmy PP –ostatni krok do idealnego zapakowania ładunku

Podczas pakowania tak samo ważną rolę spełniają akcesoria, które ostatecznie chronią towar przed uszkodzeniami, wilgocią i promieniami UV. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków stanowią ostatnie ogniwo do idealnej ochrony towarów. Stosując taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie wygodę i najwyższą jakość zabezpieczeń. Ze względu na niską cenę i znakomitą trwałość, taśmy PP są jednym z najlepszych produktów do pakowania. Posiadamy także zapinki do zabezpieczania ładunków, które konkretnie montują każdy typ towaru na paletach. Dzięki wysokiej wytrzymałości złącza powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo towaru.

Jako producent elastycznej siatki do owijania i innych materiałów do pakowania możemy spełnić wszelkie wymagania naszych Klientów. Dbamy o fachowe zabezpieczenia ładunków przed wilgocią i zniszczeniem. Od kilku lat zapewniamy naszym Klientom praktyczne i efektywne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Wykonujemy indywidualne zamówienia i pilnujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość siatki w atrakcyjnej cenie, co sprzyja bliskiej współpracy. Bezpieczeństwo Twoich produktów to dla naszej firmy najważniejszy priorytet.

Zajrzyj na naszą stronę internetową i sprawdź naszą ofertę: kaptury foliowe.

Strona używa cookies
Ok