Fizjoterapia: rehabilitacja jako metoda leczenia kręgosłupa
Grudzień 22, 2016
dj wesele warszawa
Jak znaleźć dobrego DJ-a w Warszawie?
Grudzień 29, 2016

Dj na eventach klubowych

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach
Wyskoczenie do lokalu w piątkowy albo sobotni wieczór, stanowi dla większości maturzystów dobry sposób na spędzenie niezagospodarowanego czasu. Ale nie wyłącznie – chodzi jednocześnie o odskocznię, np. po wymagającym dniu na uczelni, po nadzwyczaj ważnym egzaminie (np. dyplomowym), po przyjęciu umowy o pracę, na jaką od dawna się czekało. Impulsów do fetowania można najprawdopodobniej znaleźć tyle, ile jest zainteresowanych na świecie. W jaki sposób się jednak przyszykować do specjalnego eventu, na jakim główną postacią dbającą o oprawę muzyczną jest DJ? Co ubrać, w jaki sposób się zachowywać i na jaki napój alkoholowy się zdecydować, jeśli idzie się do klubu pierwszy raz? Dla klientów ucztujących często odpowiedzi na te pytania będą proste, ale średnio obeznanym niewątpliwie się przydadzą.

Który klub mam wybrać?

Dowolny klub posiada własny, indywidualny klimat. Ażeby wyłonić ten, który będzie najbardziej pasował do naszych upodobań, najlepiej: po pierwsze – popytać kolegów, którzy przedtem w nich imprezowali oraz wiedzą plus minus jaka przeważa tam atmosfera. Po drugie – samodzielnie przypadkowe odwiedzić oraz osobiście zweryfikować, który jest dobry. Po trzecie – rozważyć to, na czym przede wszystkim nam obecnego wieczoru zależy, np. wypatrujemy sympatii, miłości bądź tylko szalonej zabawy do świtu. W Internecie mamy możliwość również odnaleźć sporo stron w rodzaju „informator imprezowicza”, na których odnaleźć można uniwersalne informacje na temat tradycyjnych przygotowań do nocnego wyjścia. Jeżeli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, wówczas wypada kierować się tutaj nieco odrębnymi regułami. Jakimi?

Czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie?

Na wstępie praktycznie w ogóle nie możemy wypijać poważnej ilości napojów wysokoprocentowych na pusty żołądek oraz iść na event już wstawionym (bądź dosłownie upitym). Wówczas cała impreza utraci sens. Po godzinie czy dwóch wcale nie będziemy w stanie czerpać uroków klubu. Zaś co ważniejsze – z propozycji dźwiękowej DJ-a na imprezie! Najlepiej jak spożyjemy pełnowartościowy posiłek (nie opychając się). Do lokalu trzeba powędrować ze spokojną głową, w odpowiedniej kondycji oraz z przyjaznym podejściem. Nie możemy ubierać się na tzw. cebulkę, albowiem najczęściej jest w nim bardzo ciepło. Można spontanicznie podskakiwać na krótkim rękawku. Panowie, którzy zamierzają założyć bluzkę z długim rękawem, powinni szybko wpakować ją z powrotem do szafy! Niezwykle szybko powstaną plamki od potu, co może w mgnieniu oka zniechęcić płeć piękną do asystowania podczas tańca. Jeśli już jesteśmy przy Paniach… należy omijać z daleka grubsze spodnie, leginsy pod nimi i wszelkie rzeczy, które wyglądają na wydziergane przez babcie na drutach… Absolutnie nie przeznaczone są one na ową okoliczność. Jeśli ciągle nie mamy koncepcji co włożyć, wystarczy popatrzeć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Kolejną kwestią jest czarodziejski odcień biały. Klubowicze muszą z niego zrezygnować w interesie głębszych odcieni. Białość mocno odbija światło oraz zdemaskuje wszystkie wady bielizny. Albo fakt zupełnego jej braku. Wystarczy wybrać z taktem opalizujące akcesoria, m in. fluorescencyjne naszyjniki.

Aby zabawa nie była jednym wielkim rozczarowaniem, nie może odbyć się oczywiście bez:

  • dobranej ekipy znajomych,
  • pozostałych osób, w towarzystwie których wyraźnie lubimy spędzać czas,
  • osobnego miejsca dla klientów tańczących oraz pijących,
  • łamigłówek, konkursów oraz pozostałych gier
  • porywającej oprawy dźwiękowej

Trzy największe niedopatrzenia kobiet idących na potańcówkę

Wysokie szpilki. Te wyrażenia są oczywiste dla większości klubowiczów. Takie buty są ogromnie niekomfortowe, niejednokrotnie sztywne w środku oraz nienaturalnie zniekształcają nogę. Można nabawić się urazu, dostać pęcherzy oraz odparzeń (zwłaszcza, gdy właścicielką niebotycznych szpilek jest osoba zakładająca je „od święta”), stanąć komuś na nogę oraz wyrządzić straszny ból. Niejednokrotnie do klubów w ogóle nie można wchodzić w szpilkach mających metalowy obcas, bowiem możemy nimi zepsuć, np. parkiet bądź oryginalne elementy wnętrza. Drugim okropnym błędem kobiet jest podskakiwanie z rozpuszczonymi oraz jednocześnie mokrymi włosami. Można uderzyć nimi kogoś po buzi, nie prezentuje się to estetycznie i nie będzie pozytywnie kogokolwiek odczuwane. Ostatnim poważnym błędem Kobiet jest branie ze sobą na imprezę z DJ-em obszernej torby z wszelkimi dokumentami, bogactwem pudrów, telefonem, tabletem i pozostałymi rzeczami, które rzeczywiście są nieprzydatne. Jeżeli zdarzy się, iż nikt z przyjaciół niestety nie będzie nadzorował kurtek oraz toreb, mamy szansę paść ofiarą kradzieży. Natomiast wtedy stracimy wszystko, z czym przybyliśmy do klubu. Powinniśmy wziąć ze sobą skromną torebkę miejską do przewieszenia na szyi czy inną lekką torebeczkę, do której pakujemy wyłącznie to, co niewątpliwie niezbędne, np. pieniądze i telefon. Z ową torbą będzie można chociażby podskakiwać (jeżeli nie jest zbyt mocno obciążona).

Jeśli nie masz zielonego pojęcia w jaki sposób wygląda impreza klubowa z udziałem sławnego DJ-a, kliknij w ów odsyłacz – DJ Jacek PP na imprezy w Łodzi

Strona używa cookies
Ok