Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Pompy ciepła – nowoczesne rozwiązanie w budownictwie
Sierpień 24, 2016
Protetyka – w trosce o poprawę komfortu życia
Sierpień 25, 2016

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Urodziny w domu? Jest dużo łatwiejszy sposób!

Kiedy szukasz innowacyjnie wyprawionej uroczystości dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na typowych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci bawią się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi moment na ważne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pojedziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę teraz iść?”. Być prawdopodobnie często słyszymy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez kolegę albo koleżankę. Nie chcemy opuszczać zbyt szybko imprezy, bo „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Jedynym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien posiadać wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs oraz gotowość do pracy z kilkulatkami. Przyjmujemy do pracy więc animatorów, w towarzystwie których dzieci czują się bezpiecznie i mile spędzają czas. Proponujemy Państwu zatem różne wariacje przeznaczonych dla dzieci event’ów zapewniające rewelacyjną rozrywkę, w trakcie której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli czasu na nudę. Należy pamiętać o konsultacji z nami w sprawie menu: ma być ono tradycyjne czy specjalne, np. w przypadku alergii?

Szalona metamorfoza w księżniczkę lub Batmana w jeden dzień!

Program uroczystości rodzaju uniwersalnego nie posiada żadnych ścisłych reguł, oprócz – włączania wszystkich gości w niezwykłe formy zabawy. Wykwalifikowana kadra jest w stanie zaadoptować projekt w taki sposób, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich kilkulatków. Animatorzy potrafią wprawnie przechodzić z jednego tematu w drugi nie tracąc w tym samym czasie oglądu całości. Oto kilka propozycji: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie elementy wydają się być oczywiste, gdyż np. kreskówkę „Smerfy” zna praktycznie każde dziecko. Nasz zespół działa w zaczarowany sposób, że uroczystość ma niezwykły charakter, a rozrywki nie dublują się. Nastrój, dobrana oprawa, misternie ozdobiony tort urodzinowy i mnóstwo najoryginalniejszych pomysłów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym zamiarem jest spowodowanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich zaproszonych oraz samych rodziców, a ponadto sprawienie, by ten istotny dzień nie poszedł w niepamięć.

Wybór zgodny z zainteresowaniami

Okresami nasz parolatek wybudza się z rana na trochę dni przed własnymi urodzinami i tworzy tysiąc pomysłów na sekundę. Zarzuca nas nimi, zanim jeszcze zdążymy zjeść śniadanie, i zdają się one totalnie do siebie nie pasować. W takim przypadku nie ma sensu wybierać któregoś wskazanego motywu, który będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i swemu dziecku, i sobie samym. Czasem z tej „burzy mózgów” powstanie naprawdę coś zaskakującego. Resztę można pozostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy posiadające ogólną ideę, to wtedy można tematykę event’u wyszukać z naszej oferty albo zostanie ona w sposób unikalny sporządzona oraz dopięta na ostatni guzik na życzenie z oczekiwaniami solenizanta. Istnieje możliwość przygotowania czarującego spotkania, jeśli liczba gości jest stosunkowo niewielka. Skupiamy całą swoją uwagę na tym, która sala zabaw optymalnie spełni swoją rolę, w jaki sposób powinna być zaopatrzona i czy będzie w niej dostatecznie dużo miejsca.

Organizacja uroczystości dla dzieci z dysfunkcjami

Koordynacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka bywa trudna oraz długotrwała. Bo jak przystosować kompletny plan, atrakcje i salę, aby mógł z nich korzystać solenizant oraz wszystkie dzieci, które takiej niedogodności nie posiadają? Albo inaczej – któreś z zaproszonych kilkulatków ma niepełnosprawność? Dobrym sposobem jest powierzenie w odpowiednie ręce, czyli fachowcom, ułożenia całej imprezy. Czasami przeszkody pojawiają się zaraz podczas wczesnych działań związanych z wydarzeniem. Niedobrze jest, kiedy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo ogarnąć powstały w kilka chwili bałagan. Wszelkich poprawek należy dokonać wraz ze zawodowcami co najmniej 2 tygodnie przed przewidywaną uroczystością. Niewielkie modyfikacje w wariantach zabaw są realizowane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tym przypadku osoba, która rzeczywiście potrafi postępować z dziećmi potrzebującymi innej opieki. Przede wszystkim warianty atrakcji muszą być takie, by nikt nie czuł się zostawiony samemu sobie. Urodziny mają być przyjemne, a nie smutne. Nasz zespół posiada doświadczenie w kreowaniu tego typu harmonogramów tego ważnego dnia dla dzieci z niepełnosprawnością, które przystosowywane są do ich potrzeb. Wchodząc na naszą stronę poznasz naszą pełną ofertę: urodziny Poznań.

Strona używa cookies
Ok