deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Deski kompozytowe Twinson
Listopad 23, 2016
Instalacje biogazowe biogazownie pochodnie do spalania biogazu odgazowanie składowiska odpadów
System pozyskiwania czystej energii
Grudzień 3, 2016

Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy razem marzycie o tak spektakularnym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, uwielbieniu w oczach najdroższych wam osób oraz swoich? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, na pewno potrzebujecie wytwornicy urokliwych chmur.

Ślub jest jednym z najistotniejszych etapów w życiu – nie można tego zakwestionować. Wszelakie przygotowania muszą być idealnie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ nikt nie chce zaznać w takiej sytuacji jakichkolwiek przykrości związanych, np. z nieuprzejmością „wstawionego” dj’a, tandetnym tortem weselnym albo spragnionymi gośćmi z powodu niedostatku posiłków. Skoro uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, musimy kilkanaście dni wcześniej wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, omówić czego od niego oczekujemy w trakcie tej niepowtarzalnej okazji, podpisać umowę (która mieści w sobie wszystkie detale), podtrzymywać z nim kontakt mailowy (dobrze byłoby, by był osiągalny przez cały dzień) oraz co najważniejsze – określić wcześniej plan przyjęcia. Dobrze jest jeśli pojawi się on na nim dużo wcześniej, żeby zorganizować cały sprzęt. Kompetentny dj nie tylko zadba o znakomitą oprawę muzyczną, ale jeszcze pociągnie całą imprezę uzupełniając ją oryginalnymi grami, tańcami integracyjnymi i naturalnie właściwą porcją humoru.

Pomysł na efektowne wesele

Aby pierwszy taniec nabrał niepowtarzalnego charakteru, powinniśmy zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w licznych, dekoracyjnych chmurach wznoszących się przy ziemi. Funkcjonowanie wytwornicy opiera się w skrócie na chłodzeniu dymu, a dalej wydmuchiwaniu go w stronę podłoża. W urządzeniu musi znaleźć się rozdrobniony lód albo wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu podkreśli większość efektów optycznych oraz sprawi, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeśli szukamy takiego sprzętu na własne wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na realizatora oprawy dźwiękowej można liczyć na unikalny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można także wpisać w wyszukiwarkę słowa „Ciężki dym Warszawa” i odnaleźć w wynikach propozycje wynajmu takiej wytwornicy. Będzie w sam raz na wszelakiego rodzaju uroczystości okazjonalne, przykładowo:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji halloween itd.
  • uroczystości prywatne, przykładowo „domówki”
  • przyjęcia firmowe, przykładowo w plenerze
  • przyjęcia sylwestrowe
  • wesela w lokalu
  • studniówki
  • inne zabawy okolicznościowe, które wymagają niezwykłej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Prócz malowniczych chmur unoszących się w trakcie zabawy możemy zapoznać się z propozycją uzyskiwania sztucznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti bądź wyrzutni oraz działek CO2. Jeśli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych najczęściej dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, żeby zyskać niesamowity rezultat „świecących” baniek. Natomiast syntetyczny śnieg idealnie nadaje się na zabawy domowe, w klubie lub pubie. Można go stosować przez pełny rok, niezależnie od tego czy temperatura na zewnątrz sięga +25 bądź -25 stopni. Świetnie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na prywatkach typu „Piana Party” natomiast naczelną pozycję będzie miała wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być zastosowana na weselu w punkcie kulminacyjnym, eventach bądź koncertach.

Dymownica do wynajęcia

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najkorzystniejszym „wybiegiem” na „zatuszowanie” wszelkich mankamentów, jakie zachodzą w trakcie tańca. Chmury przykryją cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Nie będzie więc widać, np. kiedy któreś z was nadepnie partnerowi na nodze. Członkowie rodziny oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, a ich oczy będą zwrócone jedynie na Wasze uśmiechnięte twarze wypełnione szczęściem Można naturalnie samemu kupić dymownicę i nauczyć się ją obsługiwać. Jeżeli zależy Wam natomiast wyłącznie na tym jednym „tańcu w obłokach”, należałoby ją pożyczyć wraz z obsługą. Nie będziecie musieli denerwować się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Częstokroć wypożyczający uzupełnia ją w profesjonalny płyn, który jest w cenie wynajęcia. Należałoby nadmienić, że w miejsce zwykłych kostek lodu (takich, które wsypujemy do drinków) lepiej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Primo – jest dużo skuteczniejszy, po drugie – dostarcza niewspółmiernie ciekawszy wynik, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest duży i wynosi blisko 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, aby zapytać wynajmującego czy udostępni nam wysokiej klasy urządzenie. Lepiej w ogóle nie decydować się na tańsze „podróbki”, gdyż nie zyskamy takiego wyniku na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok