strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Gorące nożyczki, czyli strzyżenie na gorąco
Kwiecień 3, 2017
reklama toruń identyfikacja wizualna studio graficzne toruń
Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
Kwiecień 7, 2017

Wynajem telebimu bardziej się opłaca

wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

Ekrany LED od kilku lat są trwałym punktem wielkomiejskiej architektoniki. Punkty, w których są ustawione, nabierają zgoła odmiennego charakteru. Są chętniej odwiedzane, natomiast informacje w szybszym tempie są zatrzymywane w pamięci przez potencjalnych Nabywców. Metoda LED bez wątpienia posiada mnóstwo walorów, jednak absolutnie nie należy do najtańszych. Warunki atmosferyczne nie wpływają w jakikolwiek sposób na intensywność telebimu, ani na system pokazywania przez niego treści. Niektóre są istotnie bardzo jasne, że można je zaobserwować z odległości co najmniej 40 metrów. Również nasłonecznienie ogólnie rzecz ujmując nie stanowi ważniejszego problemu – treści promocyjne są perfekcyjnie widoczne. Dzięki użyciu ochrony IP 65 ekrany LED wspaniale działają podczas zawiei, gradu czy burzy. Aktualnie są traktowane jako główny sposób na potrzeby udostępniania przeróżnych informacji, przykładowo treści promocyjnych, kursów walut lub rezultatów sportowych. Jako nowatorskie narzędzie marketingowe telebimy stały się wprost konieczne.

Telebimy – jakie parametry są najważniejsze?

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest bezsensowne – to kwestia niewątpliwa. Aby podnieść sprzedaż, np. rozszerzyć grono solidnych Interesantów i przyciągnąć nowych, musimy bezwarunkowo wybrać system promocji. Instytucje, jakie są w stanie wydać dużo więcej pieniędzy, będą publikowały spoty reklamowe na ogromnych telebimach lub polecać swoje artykuły w TV. Jak realnie wygląda kwestia z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest teraz istotnie taki dogodny? Jak ma się kwestia z ekranami LED od strony technicznej? Co zrobić, ażeby po długim okresie (np. po wielu latach) wyglądał jak nowy? Krótko mówiąc nie da się w skrócie odpowiedzieć na wszelakie pytania, ponieważ niektóre sprawy znają przede wszystkim osoby doskonale rozumiejące branżę.

Przygotowując kupno lub podnajem ekranów LED, trzeba zerknąć na parę istotnych rzeczy, jakie mają znaczny wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym okresie. Wcale nie chodzi jedynie o stawkę i jakość, na które pierwotnie zwracają uwagę konsumenci.

Klasa diod, z jakich został wyprodukowany ekran LED

Wyżej wymieniony parametr decyduje o żywotności telebimu, jego wyrazistości i… cenie. Ekrany LED bardzo tanie są zazwyczaj zrobione z chińskich diod, które mają wysoce niewielką klarowność i mogą powodować masę kłopotów podczas konserwacji. Prócz tego niejednokrotnie można zauważyć niejednolity kolor wyświetlacza, które są zwyczajnie dysproporcją temperatur, która dokonuje się w diodach o rozmaitych odcieniach. O wiele bardziej dochodowy jest wynajem ekranów LED, które są konstruowane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie łudźmy się jednak – najatrakcyjniejsze ekrany LED są wytwarzane w Stanach oraz Japonii.

Metoda instalowania indywidualnych diod

Istotne jest to, czy są montowane ręcznie czy maszynowo. W pierwszym przypadku musimy brać pod uwagę to, że odrębne diody mają możliwość ulec awarii oraz będą słabnąć. W efekcie na ekranie będą zauważalne czarne punkciki, zaś naprawa również nie kwalifikuje się do najlżejszych. Diody przyłączane maszynowo mówiąc w skrócie nie stworzą nam takich kłopotów.

Precyzyjność ekranu LED

W ogóle nie może być zależna od warunków klimatycznych, m in. temperatury powietrza bądź słońca. Intensywność w stopniu 5.000-7.000 cd wystarczy, by móc wyświetlać treści reklamowe w jakichkolwiek warunkach, nawet w trakcie dużych śniegów.

Oprogramowanie do telebimu

Trzeba obowiązkowo rzucić okiem na oprogramowanie, przy pomocy którego będziemy mieli możliwość umieszczać zmiany na telebimie, tzn. puszczać następne treści reklamowe, umieszczać je w konkretnej sekwencji etc. Doskonale by było, gdyby telebimem można było operować na odległość (więc przez Internet). Jednym spośród najbardziej komfortowych programów jest naturalnie Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy szansę podczas jego stosowania robić faktycznie rozbudowane połączenia reklam, co zarówno dla firmy podnajmującej telebim, jak i dla najemcy, jest szczególnie ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całość zależy od tego, w której strefie będzie wystawiony, jakiej będzie szerokości oraz marki. Jeżeli wynajmiemy chiński telebim, wówczas nie ulega wątpliwości powinniśmy liczyć się z tym, iż będzie nastręczać wielu napraw, zaś co za tym idzie – dużych kosztów. Ekran LED posiada ogromną przewagę ponad typowymi wewnętrznymi nośnikami promocji, np. billboardami. Inna jest zwyczajnie widzialność obrazu. Kupujący ogromnie kierują uwagę na ruchome treści promocyjne, które interesują podobnie jak filmiki w kinie. Dla wybranych osób stawka wynajęcia telebimu będzie z pewnością ceną zaporową, natomiast na zamontowanie ekranu LED musimy posiadać określone uprawnienie (nie możemy zamontować przedstawionego mocnego obiektu „obojętnie gdzie”). Należałoby pamiętać, że ekrany LED w ogóle nie mogą być instalowane równolegle do nawierzchni, bo rażą wzrok kierowców – są więc traktowane troszkę jak niebezpieczeństwo. Warto jednakże pozyskać bądź wydzierżawić doskonałej jakości ekran LED, bowiem Kupujący w opisanym przypadku lepiej utrwalają treści reklamowe. Zaś firmy chętniej płacą za emisję materiałów, gdyż przedkłada się to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaciekawiony przedstawioną odmianą reklamy, wejdź w odsyłacz znajdujący się tu – Wynajem ekranów LED

Strona używa cookies
Ok