banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Gdzie wydrukować i umieścić baner reklamowy?
Listopad 11, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Zabiegi regeneracji włosów
Listopad 14, 2016

Awaryjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zatrzasnąłeś drzwi do swojego samochodu?

Często zdarza się, że przez dekoncentrację lub pośpiech zostawimy kluczyki od pojazdu na tylnym miejscu lub połamiemy klucz w zamku. W takiej chwili warto umówić się ze znawcą niż pytać o radę „osoby z ulicy”. Żeby uruchomić drzwi do auta, niezastąpiona jest właściwa wiedza, która wykracza poza klasyczne ślusarstwo. Nie planujemy ponadto wyczekiwać na znawcę przez parę godzin. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest zawiadomienie firmy, która takimi rzeczami zajmuje się na co dzień. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce w telefonie słowa „otwieranie samochodu Gorzów albo „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz odnaleźć stronę naszej firmy.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza profesja. Możemy w prosty sposób odbezpieczyć którykolwiek zamek wszelkich marek, modeli i roczników, także tych z zespołem podwójnego ryglowania. Oprócz tego:

 • wyeliminujemy połamany klucz z kanału zamka
 • usprawnimy bądź zamienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • zregenerujemy zepsuty lub powłamaniowy zamek
 • zregenerujemy stacyjkę – powłamaniową bądź zepsutą
 • dorobimy klucze do auta
 • dostosujemy stacyjkę albo zamek pod istniejący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego posiadacz zagubił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie działajmy pochopnie

Otwieranie drzwi od samochodu przez naszego fachowca może potrwać od kilku sekund do paru minut. Przebiega ono w pełni bezusterkowo. Inaczej mówiąc – w ogóle nie zostawi żadnych śladów, żadnych uszkodzeń. Cena otwarcia samochodu jest ustalana indywidualnie i zależy od sposobu, w jaki został popsuty zamek, miejsca, w którym znajduje się pojazd oraz marki, modelu i rocznika. Nasz zawodowiec będzie posiadał ze sobą profesjonalny sprzęt, za sprawą którego jest możliwa rzeczywiście błyskawiczna pomoc. Warto pamiętać, iż wytwórcy aut zakładają coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej wcale nie powinniśmy samodzielnie próbować przedostać się do wewnątrz lub używać rzeczy zlokalizowanych się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne części zamienne, które mogą być wykorzystane do naprawy albo zmiany zamka.

Jeśli zamek nie pracuje w poprawny sposób, może to oznaczać, iż nadmiernie wytarły się krawędzie kluczyków oraz zapadek (znajdują się w zamku). Jeśli zastąpimy je nowymi, zamek będzie działał ponownie przez wyjątkowo długi czas – co najmniej kilka lat. Istotniejszym problemem są usterki mechaniczne powstałe w wyniku próby wtargnięcia do pojazdu. Mino, że zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda „strasznie”, takie zamki da się skorygować! Dopiero w takiej sytuacji, kiedy zamek jest złamany, powinno się go zamienić na nowy oraz zaadaptować do używanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje również wymianę pokrywy do pilota i klucza oraz podmianę mikro wyłączników (microswitch). Ponad to nasz fachowiec może przełożyć transponder ze zniszczonego klucza do innego. W takim przypadku uda się uniknąć kodowania następnych kluczy.

Co zrobić, gdy nie możemy otworzyć drzwi do domu?

Odbezpieczamy, wymieniamy albo odnawiamy wszelki rodzaj zamka. Zarówno od skrzynki pocztowej, jak i te najbardziej wyszukane – od sejfów. Odblokowujemy drzwi od mieszkań, domków jednorodzinnych, biur, magazynów oraz najrozmaitszych pomieszczeń użytkowych w niezawodny, profesjonalny i szybki sposób. Praktycznie w ogóle nie ucierpią przez to ani drzwi ani futryny.

 • usprawnimy bądź zastąpimy zamki w drzwiach w przypadku wtargnięcia, niesprawności czy dewastacji
 • zamontujemy posiłkowe zamki w pomieszczeniach
 • odblokujemy sejf bądź kasę pancerną
 • oferujemy rzetelną ochronę i przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • doradzimy w zakresie chronienia mieszkań, domków jednorodzinnych i innych pomieszczeń przed „rabusiami”
 • doradzimy dodatkowo w zakresie zabezpieczeń komputerowych, niezbędnych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

U nas pracują jedynie wypróbowani fachowcy, którzy legitymują się adekwatnymi pozwoleniami, kursami i szkoleniami przeprowadzanymi przez popularnych producentów zamków i pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym nie zostanie naruszony (np. zarysowany) żaden zamek czy futryna drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Można korzystać z naszych usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni „niepracujące” (święta). Zapewniamy szybki dojazd zaraz po odebraniu zawiadomienia o awarii. Oferujemy usługi w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Baczyna-Santocka, Karnin, Nowy Dwór, Śródmieście, czy Zieleniec oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Kostrzyna nad Odrą, Myślibórz, Skwierzyna, Drezdenko, Marwice, Wieprzyce, Lubczyno, Ulim, Deszczno, Czechów, Santocko,czy Kłodawa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – Otwieranie zamków Gorzów

Strona używa cookies
Ok