Projektowanie ogrodów nowoczesnych
Październik 16, 2015
Odszkodowanie za wypadek – jak uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kwiecień 7, 2016

Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od wielu lat obsługuję takie imprezy jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Za każdym razem zgromadzeni goście bawią się do białego rana przy serwowanych przeze mnie piosenkach. Każda impreza to dla mnie wyjątkowe wydarzenie, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była udana.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnaste urodziny to niezwykła okazja. Zawsze omawiam z Klientem szczegółowy program imprezy, dostosowując muzykę do jego potrzeb. Tuż przed imprezą dostarczam niezbędne akcesoria i sprzęt muzyczny, a także dawkę pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich wymagań proponuje konkurencyjne ceny i mocne wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne elegancji i niezapomnianych chwil. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . jako DJ wiem, że organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być odpowiednio zaplanowane – od programu zabaw, aż po oprawę muzyczną. W mojej karierze zawodowej wiele razy obsługiwałem wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc spędzić ją w doborowym towarzystwie przyjaciół i muzyki. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najwyższym poziomie. Zajmę się przygotowanie programu muzycznego i dostarczeniem profesjonalnego sprzętu. Z pewnością moje usługi Was usatysfakcjonują, a studniówkę będziecie wspominać miło przez długi czas.

Dj na imprezy firmowe.

Organizacja imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie zorganizować całość imprezy, od części konferencyjnej, aż po wieczorne tańce w towarzystwie współpracowników. Charyzma i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich najważniejszych atutów. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, będę w stanie zorganizować dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moją przygodę muzyczną rozpocząłem jeszcze w szkole średniej. Od tamtej pory ubyło już wiele lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jestem Dj’em którego szukasz.

DJ Toruń – wejdź na moją stronę po więcej informacji

Strona używa cookies
Ok