Nowoczesne projektowanie ogrodów
Maj 6, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Praktyczne kaptury foliowe na palety
Lipiec 17, 2016

Przy dokonywaniu wyborów znaczące jest bardzo często pierwsze wrażenie. Atrakcyjny produkt kusi efektywnie, stąd też dla przedsiębiorców ważna jest stylistyka wykonania i kreatywność. Starannie dopasowane kolory i nieszablonowy pomysł, to dwa składniki, które sprawiają, że określona rzecz zapada w pamięci odbiorców. Dla nas, jako doświadczonych grafików, ważne jest, aby wykonywany projekt graficzny był wyjątkowy i miał to coś, co sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym tworzymy loga jak i logotypy. Tworzymy efektowne ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Zajmujemy się także projektowaniem stron internetowych zapewniając konstruktywne rozwiązania graficzne i niebanalne pomysły na to jak stworzyć oryginalną identyfikacje wizualną dla Twojej firmy.

Profesjonalne usługi graficzne

Nasze studio graficzne to miejsce w którym rozwijają się nietuzinkowe pomysły i wyjątkowe projekty graficzne. To także miejsce w którym oferujemy fachowe usługi graficzne. Zaczynając od logo dla Twojej firmy, przez kompletne katalogi reklamowe, aż po grafikę na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to co robisz – my znajdziemy pomysł dla każdego. Mówimy „nie” dla znanych szablonów. Zawsze staramy się, aby projekty graficzne robione dla naszych Klientów były interesujące, wyjątkowe i przyciągające uwagę. Ma za nimi przemawiać ogromna siła perswazji i dobre wyczucie smaku. Zapraszamy zatem wszystkich tych, dla których projekty graficzne mają znaczenie.

Atrakcyjna identyfikacja wizualna

Tworzenie marki zaczyna się na etapie komunikacji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależeć będzie nie tylko jego przyszły sukces, ale także znaczenie przedsiębiorstwa. Każda ceniąca się marka posługuje się identyfikacją wizualną, która tworzy tożsamość firmy i oddziałuje na zapamiętanie firmy przez Konsumentów. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim logo, którym firma posługuje się wszędzie – w internecie, w mediach, a także w reklamie. Z takiego względu musi być ono typowe i wyjątkowe, aby osobom z zewnątrz kojarzyło się wyłącznie z konkretną marką. Ważny jest wybór czcionki, wygląd liter i kolorystyka, odwołująca się do poszczególnej działalności. Logo firmy drukuje się na opakowaniach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co powoduje, że renoma firmy ewoluuje, identycznie jak zyski. W ten sposób firma komunikuje się z Klientami i stwarza relacje, nie używając praktycznie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej firm. Cały mechanizm rozpoczynamy od zaprojektowania oryginalnego logo, które będzie wizytówką danej marki. Realizujemy również projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i katalogów. Damy Twojej firmie większą popularność przy pomocy atrakcyjnej grafiki.

Projektowanie grafiki na strony internetowe

Internet to narzędzie o szerokich możliwościach. Możliwość reklamowania się, komunikowania się i sprzedaży produktów – wszystko osiągalne i to zaledwie w kilku krokach. Jednakże, aby zaistnieć w wirtualnym świecie, każda firma| potrzebuje interesującej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla poszukujących danych usług osób. W naszej pracowni graficznej powstają niestandardowe projekty stron internetowych w oparciu o innowacyjne narzędzia graficzne i niekonwencjonalne pomysły. Stawiamy na wygodnekoncepcje i wsłuchujemy się w wymagania naszych Klientów. Tworzone przez nas witryny są bardzo funkcjonalne i niezwykle estetyczne. Nie zabieranym nikomu pomysłów, ani nie wykorzystujemy gotowych szablonów. Cały projekt tworzony jest samodzielnie, co zapewnia oryginalny efekt końcowy. Z naszą pomocą Twoja strona będzie się wyróżniać.

Nasze studio graficzne

Pomimo, że na toruńskim rynku uczestniczymy od niedawna, to na koncie mamy już wiele sukcesów. Zaraz po sfinalizowaniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie nowoczesnej pracowni graficznej, która będzie wypełniała wszystkie wymagania Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Macaroni, sklepem z odzieżą CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas duży krok do przodu i szansa na rozwój działalności. Ciągle uczymy się i analizujemy branżę graficzną, co umożliwia nam na stosowanie nowoczesnych trendów w naszej pracy. Dla nas, to właśnie świeżość w realizowaniu prac okazała się kluczem do sukcesu. Dzisiaj jesteśmy gotowi na więcej przygód. Pomimo, że pracujemy nad wieloma projektami, znajdziemy czas dla każdego Klienta. Także i dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje atrakcyjne projekty graficzne. Naszą specjalizacją jest projektowanie logotypów, materiałów reklamowych i grafiki komputerowej. Realizujemy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Korzystamy jedynie z własnych pomysłów, co sprawia, że nasze projekty to pewność nietuzinkowości. Wyjątkowy styl i wyczucie gustu, to dwie cechy, które okryją Państwo w każdym naszym projekcie. Zapraszamy do nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.

Strona używa cookies
Ok