Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Szeroki wachlarz produktów tylko w angra art
Październik 29, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Kancelaria notarialna – rodzaje aktów notarialnych oraz opłaty
Październik 31, 2016

Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Profesjonalne opracowywanie kreatywnej reklamy

„Jeśli mężczyzna mówi na przyjęciu pewnej kobiecie, że potrzebny jej jest mężczyzna, i to on jest tym właściwym, to jest to marketing. Jeśli natomiast staje wysoko na krześle i oferuje zgromadzonemu towarzystwu swoje usługi w miłości, to już reklama.” (P. Forsyth „Marketing dla nie wtajemniczonych”)

Nasza agencja reklamowa istnieje zaledwie od 2015 roku, tymczasem reklamą oraz jej wpływem na stanowiska kontrahentów interesowaliśmy się już znacznie wcześniej – mniej więcej od 2005 roku. Dzięki dużej wiedzy oraz doświadczeniu, pozyskiwanemu wraz z nowymi fascynującymi projektami, pozyskaliśmy szacunek oraz serdeczność wielu firm. Co ważne – nadal z nimi współtworzymy oraz radujemy się z naszych efektów. Do naszego biura reklamowego przynależą czterej zawodowcy, którzy są w stanie wykonać każdy niekonwencjonalny projekt albo przerobić przedtem istniejący. Świat promocji dynamicznie się rozwija, natomiast my musimy iść do przodu wraz z nim. Dlatego też inwestujemy w aparaturę właściwej jakości, bierzemy udział w zawodowych szkoleniach i zapoznajemy się z nowymi technologiami. Aktywnie wzmacniamy ekipę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy zatem o tak istotnej dziś akcji dobroczynnej. Dzięki opracowanej przez naszą firmę reklamie konsument może wyszukać akurat Wasz wyrób bądź usługę spośród wielu propozycji.

Terminowe realizowanie oklejania aut dostawczych

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowywaniem reklamy na folii oraz pokrywaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, zawodowych (np. lawet, towarowych bądź autobusów), wystaw sklepików każdej branży, barów oraz lokali handlowych, tabliczek i afiszów. Oklejamy obiekty przy użyciu różnorodnych rodzajów folii m.in. translucentnych do podświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych czy mrożonych. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, zatem najpierw konsultujemy z Nabywcą dwie główne rzeczy: 1) materiał, z jakiego ma być zrobiona reklama, 2) technologię oklejania. Stosujemy tylko preparaty i urządzenia renomowanych firm, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Warto nadmienić, że folia reklamowa jest nie tylko przekaźnikiem informacji, lecz również ochrania lakier przez szkodliwymi czynnikami materialnymi (porysowania czy mętnienie). Aby sprawdzić w jaki sposób wyglądają oblepione folią autobusy można wpisać w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” czy „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o pokrywanie wystaw, to można wybrać laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Konstruujemy reklamy m.in. na siatkach mesch oraz tkaninach winylowych.

Kasetony z dibondu, lica winylowego i profilu aluminiowego

Nasz zespół zajmuje się dodatkowo konstruowaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej lub obustronnej. Umieszcza się je naściennie, przy ścianie albo na słupie. Powszechnie wydziela się trzy typy kasetonów: wytworzone z profilu aluminiowego, z dibondu oraz z licem winylowym. Pierwsze wymienione wytwarza się z aluminiowych ścianek, które mogą mieć 10,14 lub 17 cm. Strona przednia kasetonu to metapleks. Na nim umieszcza się zamówioną przez Odbiorcę grafikę, przykładowo. z folii. Jeśli wybierze kaseton jednopłaszczyznowy, to reklama będzie umieszczona na pojedynczej stronie, tymczasem na odwrotnej będzie charakterystyczna ocynkowana blacha. Na szczególną uwagę zasługują kasetony reklamowe z dibondu, czyli ze specjalistycznego budulca kompozytowego. Od kasetonu wyprodukowanego z tworzywa aluminiowego odróżnia go głównie estetyka wykonania. Wcale nie widać połączeń między brzegami a częścią frontalną. Płaszczyzna wizualna uzyskiwana jest z wyfrezowanych kształtów, które dalej podkleja się barwionym tworzywem. Ostatni rodzaj panelu reklamowego – z licem winylowym – jest instalowany powszechnie na elewacjach sporych galerii komercyjnych lub sporej wielkości filarach reklamowych. Z materiału winylowego można zbudować doprawdy okazałe kasetony, których długość dobiega nawet 200 metrów. Dzięki niniejszemu niepowtarzalnemu materiałowi można zaprojektować nawet najbardziej wyszukane grafiki. Oprócz przytoczonych typów nasz zespół zajmuje się ponadto budowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ oraz liter przestrzennych. Ostatni typ konstruuje się w formie tekstów przestrzennych lub logotypów, które są rozjaśniane diodami LED. Można je skonstruować z takich surowców jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas zatrudnieni są jedynie wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy oraz elektrotechnicy. Wszyscy legitymują się stosownymi w odniesieniu do specjalności upoważnieniami.

Oryginalne zewnętrzne reklamy świetlne

W naszej firmie można opracować wraz z konsultantami innowacyjne warianty reklam świetlnych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą popularnością, albowiem posiadają imponujące wymiary. W prosty sposób skupiają wzrok ewentualnych klientów, nie można kroczyć koło nich obojętnie. Przeważnie tworzy się je z surowca winylowego, bardzo niepodatnego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Rozświetlony baner wkłada się na wcześniej zbudowaną strukturę lub umocowuje do oddzielnych uchwytów przyczepionych do budynku. Ich kluczową zaletą jest łatwość ulokowania w miejscu niedostępnym dla pozostałych wariantów reklam. Mogą mieć jakąkolwiek długość i szerokość – blokuje je jedynie wielkość przystępnej na budynku przestrzeni. Reklama świetlna w postaci neonu jest równie przyciągająca. Ekscytuje przechodniów niepowtarzalnym skupieniem barw. Nasza ekipa z pewnością zaspokoi oczekiwania chociażby niezwykle wymagających Nabywców oraz opracować kompozycje z rur niebarwionych, malowanych w masie bądź proszkowanych. Zapewniamy długą żywotność, widoczność z dużych odległości oraz oryginalny design.

Więcej szczegółów można poznać klikając w link – Kasetony reklamowe

Strona używa cookies
Ok