Agencja interaktywna - Pozycjonowanie stron - Reklama w Internecie - Kampanie reklamowe w Internecie - Reklamy Adwords
Reklama w internecie – zaskocz wszystkich.
Luty 15, 2017
Agencja reklamowa - Reklama Toruń - Filmy reklamowe - Projektowanie Logo - Ulotki, wizytówki, banery reklamowe - Profesjonalne Studio graficzne Toruń
Jak nowoczesna reklama pomaga w rozwoju firm.
Luty 16, 2017

Znów sprzątanie, a Ty nie masz pojęcia jak to wszystko zorganizować. Czasami marzymy o tym, by znaleźć sposób na błyskawiczne porządki. Magia tutaj nie da rady. Należy po prostu podnieść się z kanapy i zacząć działać. Czyste i schludne mieszkanie to radość każdej nowoczesnej mamy. Czasami wchodząc do domu koleżanki dziwisz się: kiedy ona znajduje na to czas? Dwójka dzieci, gubiący sierść zwierzak, pełny etat, siłownia i jeszcze zdąży sprzątnąć. Są dwa rozwiązania – albo Twoja znajoma lubi spędzać czas na sprzątaniu, albo zna kilka zawodowych trików na codzienne utrzymanie porządku w domu. Takie wskazówki mogą być potrzebne każdej z nas, o ile nie zdecydujemy się na skorzystanie z pomocy fachowej firmy sprzątającej. Wszystko zależy od Ciebie. My możemy Ci dziś udowodnić, że sprzątanie nie musi kojarzyć się z nudą. Poznaj kilka fachowych wskazówek i zostań idealną głową swojego domu.

Czysta łazienka – kilka wskazówek

Sprzątanie łazienki to jedna z najcięższych czynności. W zasadzie dlatego, że z uwagi na wilgoć dużo prościej gromadzą się w niej bakterie i szkodliwe grzyby. Jeśli pragniesz, aby Twoja łazienka była regularnie czysta i ładnie pachnąca musisz zatroszczyć się o właściwą organizację elementów wyposażenia. Wyrzuć wszystkie nieprzydatne wyposażenie i poukładaj meble w taki sposób aby w granicach możliwości, nie zachowywać zaciemnionych kątów. Im skromniejsza toaleta, tym szybciej ją sprzątniesz. Właściwie do umycia łazienki potrzebujesz 3 produktów – uniwersalnego, płynu do czyszczenia szyb i substancji do odkażania toalet. Taki komplet zagwarantuje Ci optymalne rezultaty. Przy każdym sprzątaniu noś gumowe rękawiczki które zabezpieczą Twoje ręce przed negatywnym działaniem płynów żrących. Sprzątanie ubikacji rozpocznij od wyniesienia z niej wszelkich ozdób, koszyków i zasadniczo całego drobniejszego wyposażenia. Najpierw zamieć podłogę, a później spryskaj ubikację płynem. Następnie, zwilż płynem uniwersalnym całe akcesoria łazienkowe – od lustra, aż po wannę i po kolei je powycieraj. Nie zapomnij o bateriach przy umywalce i wannie. Na zakończenie oczyść porządnie toaletę oraz posadzkę. Sprzątanie toalety przynajmniej raz na tydzień, zagwarantuje jej lśniący wygląd. Wystarczy tylko 30 minut w każdym tygodniu.

Praktyczne sprzątanie kuchni

Sprzątanie kuchni to całkowicie inne zagadnienie. W każdym dniu, przez przyrządzanie posiłków występują w niej nowe zanieczyszczenia. Najtrudniejszy jest odkładający się na płycie kuchennej tłuszcz, który po paru dniach staje się ciężki do usunięcia. Aby uniknąć tego problemu powinno się oczyszczać kuchenkę zaraz po smażeniu. Zajmie Ci to kilka sekund, a oszczędzisz sobie tym późniejszą walkę z zaschniętym olejem. Następnym, w sumie najobszerniejszym źródłem bakterii jest gąbka do zmywania naczyń. Zdziwiona? Na takich produktach wyposażenia kuchni, jak gąbki do mycia, czy deski do krojenia gromadzi się 50 razy więcej mikrobów aniżeli na muszli klozetowej. Rozmnażanie mikrobów ułatwia powiązanie wilgoci, ciepła i resztek pożywienia. Stąd też, po każdym myciu, dobrze jest myjkę dobrze odsączyć i położyć w otwartej przestrzeni, aby mogła błyskawicznie się wysuszyć. Zmieniaj ją w każdym tygodniu, a unikniesz groźnych bakterii w swojej kuchni. A co z osadem od herbaty na kubkach? Wyeliminowanie ich jest naprawdę łatwe, a przydatne nam będą w tym zdrowe elementy, takie jak ocet, czy cytryna. Wystarczy wypełnić szklankę sodą kuchenną zmieszaną z jednym z tych dwóch elementów. Kilka minut pozostawić i umyć gąbeczką. Efekt gwarantowany. Co jeszcze dobrze jest umyć w kuchni? Niewątpliwie lodówkę. Przecież przechowujemy w niej jedzenie, które później konsumujemy. W lodówce ważna jest organizacja miejsca. Nie przynoś zbyt dużo na jeden raz. Naładowana lodówka sprawi, że jedzenie w szybszym tempie się zepsuje. Na górnej półce postaw wyroby z najdłuższą datą ważności, oraz zrobione już ciasta. Na środkowych półkach musi znaleźć się żywność do odgrzania (np popołudniowy obiad), a także szynki i nabiał. Półka na samy dole jest najzimniejsza, dlatego tutaj należy zorganizować miejsce dla surowego mięsa, oraz już obranych owoców i warzyw. W dolnej szufladzie mamy możliwość zmieścić świeże warzywa i owoce, a na drzwiach lodówki takie artykuły jak ketchupy, jajka i masło.

Dlaczego warto skorzystać z usług firm sprzątających

Oferta firm sprzątających kierowane jest nie tylko do pań, które nie umieją sprzątać, bądź nie znajdują na to czasu. Skorzystanie z pomocy doświadczonej sprzątaczki domowej na jakiś okres czasu, uprawni Ci zaznajomienie się z fundamentalnymi wskazówkami sprzątania. Później będziesz mogła je zastosować indywidualnie. Obecnie firmy sprzątające gwarantują nam całościowe usługi porządkowe w stosunkowo adekwatnej cenie. Zajmują się nie tylko myciem kuchni i wycieraniem kurzu. Oferują również usługi takie jak pranie, sprzątanie dywanów bądź czyszczenie mieszkania po różnych okolicznościach, co jest zmorą wielu z nas. Cena pojedynczego sprzątania mieszkania to koszt około 100 złotych. Może warto więc, pomyśleć nad zatrudnieniem kompetentnej firmy sprzątającej?

Jak już zauważyliście sprzątanie wcale nie jest skomplikowanym obowiązkiem. A zaufajcie nam, w czystym i pachnącym mieszkania poczujecie się odprężeni. W nagrodę za zrobione porządki możecie kupić bilet do kina, czy pozwolić sobie ładną sukienkę, co będzie świetną inspiracją na następny raz. Kupcie również subtelne zapachy w kompozycji dyfuzora, lub świeczki, a szybko pokochacie domowe porządki.

Każda z Was ma możliwość zostać idealną panią domu. Jeśli jednak nie dysponujecie wystarczającą ilością wolnego czasu, skorzystajcie z usług doświadczonej firmy sprzątającej. Oto jedna z nich: Sprzątanie Toruń cennik

Strona używa cookies
Ok