Torebki filcowe Torby z filcu Torby na zakupy filcowe Torebki miejskie z filcu
Modne torebki filcowe
Styczeń 30, 2017
Tarcze diamentowe wiertła do gresu wiertła do asfaltu Gdańsk
Produkcja regeneracja narzędzi diamentowych
Luty 2, 2017

Bezinwazyjny termolifting skóry

Wszystkie chcemy wyglądać pięknie i świeżo w dowolnym wieku. Niestety równolegle z kolejnymi „wiosnami” na naszej karnacji mogą przybywać paskudne nierówności oraz „odbarwienia”. Dzieje się tak, gdyż cera traci witalność. W ogóle – jej ogólna kondycja jest osłabiona. Bynajmniej nie możemy liczyć na fenomenalny produkt, jaki cofnąłby oddziaływanie czasu oraz grawitacji. Mamy szansę jednak sprawnie hamować powstawanie takich niedoskonałości. I w ogóle nie mówię tu o operacjach plastycznych. Jeżeli o nie chodzi, to istnieje ogromnie dużo przeciwwskazań do jego przeprowadzenia, zaś efekty mogą być najzwyczajniej w świecie „cudaczne”. Czy jesteście zaintrygowane, w jaki sposób pozbyć się zmarszczek w sposób szybki i trwały? Usuwanie zmarszczek z pewnością jest proste!

Jakimi technikami usuwać zmarszczki?

Na stronach internetowych na ów temat jest mnóstwo informacji. Można szczerze powiedzieć, iż nie wiadomo w zasadzie, w którą witrynę kliknąć. Wytypować ludowe recepty, kosmetyki i maski, masaż twarzy, specjalne pillingi u kosmetyczki, lifting czy ostatecznie – operację plastyczną? Należy przez moment zanalizować efektywność tychże chwytów.

Najpopularniejsze techniki redukowania zmarszczek

Domowe metody – a mianowicie własnoręcznie przyrządzone maski, kremy lub pillingi. Cóż, piękne Kobiety, prawda jest nieubłagana. Potrafią one „zetrzeć” warstwę zewnętrzną naskórka (pilling), nawilżyć oraz odbudować karnację (maski) bądź dać jej drugą barierę ochronną (balsamy). Są jednak nieefektywne (czy „odrobinę” korzystne) w wojnie ze zwiotczałą skórą. Tutaj jest przydatna nie tylko maska z czarną herbatką (jaką mnóstwo pań wyjmuje, m in. po przygotowaniu naparu), ale ponadto fachowe, opatentowane formuły.

Masaż twarzy – jest z pewnością szczególnie pomocny, ale praktycznie w ogóle nie zapewni nam nadzwyczajnych skutków (zwłaszcza w przypadku, kiedy nie mamy dobrych kremów, zaś nasza cera jest mocno przesuszona). Warto pamiętać! Masaż wrażliwej skóry twarzy też musi być łagodny!

Pillingi u kosmetyczki – oraz wszelakiego gatunku maski o zdecydowanym działaniu, charakteryzowane jako „serum”. Mają bogactwo elementów regeneracyjnych, uzupełniających albo pielęgnacyjnych, a w konsekwencji podnoszą jędrność skóry, troszkę usuwają zmarszczki (napinają je) i modyfikują owal twarzy. Rzekomo efekty są wyraźne przez długi czas po zakończeniu terapii serum. Ja nie byłabym tego pewna. Najprawdopodobniej jest tak u kobiet, które posiadają zaledwie stosunkowo ograniczone zmarszczki mimiczne, jednak w przypadku tych, które podejmują się aktywnie współzawodniczyć z czasem, niniejsze rozwiązanie w niedalekiej przyszłości się nie sprawdzi. Poza tym znakomitej marki serum potrafi mieć cenę od kilkudziesięciu do paruset złotych!

Zabieg u chirurga-plastyka – czyli lifting, który jest przeprowadzany u lekarza plastyka. Prawdopodobnie zaleca się go dla Pań po 40-stce, jakie posiadają bardzo zauważalne nierówności na skórze (podobnie jak na w okolicy szyi oraz w okolicy dekoltu). Operacja odbywa się pod całkowitą narkozą w profesjonalnej klinice oraz trwa przeciętnie parę godzin. Trzeba nadmienić, że tak naprawdę nie niszczy się zmarszczek, tylko przecina kawałeczki wiotkiej skóry (zaś to jest rozbieżność!). Lekarz czerpie skórę na w okolicy skroni, w obszarze uszu i pod włosami (tam znajdują się odtąd blizny). Nie wiem jak dla innych Pań, lecz dla mnie brzmi to niespecjalnie porywająco.

Zabieg przy użyciu fal radiowych – jest najwłaściwszą strategią na redukowanie zmarszczek, jaka do aktualnie została wymyślona. Niweluje zwiotczałą skórę, koryguje owal twarzy, potęguje elastyczność naskórka, na twarzy, w miejscu gdzie znajduje się szyja i dekolcie, poprawia profil biustu, zaś co najistotniejsze – jest nieagresywna!

Jak wygląda zabieg termoliftingu?

Usuwanie zmarszczek musi robić zawodowiec kosmetolog oraz przed podejściem do niego możemy to skontrolować. Na starcie na wybrany obszar zostaje nałożony szczególny żel, którego istotnym zadaniem jest ochrona naskórka przed przegrzaniem i zoptymalizowanie sterowania głowicą. Cera pozostaje wyziębiona, kolagen ulokowany w niej – podgrzany, a górna pokrywa skóry znowu wyziębiona. Potem kosmetyczka robi rozluźniający i uśmierzający ból masaż, tzw. coolerem. Ściślej mówiąc: w pierwszej części następuje mocne mikro-uszkadzanie cieplne. Dzięki niemu natychmiast widać, że cera jest równiejsza (jakoby sprasowana). W drugiej fazie mamy do czynienia z mnożeniem się fibroblastów, jakie są odpowiedzialne za produkcję połączeń kolagenowych. Końcowa część to wytwarzanie się nowych włókien kolagenowych głęboko pod skórą.

Trzeba pamiętać!

Operacje w klinikach chirurgicznych są nieodwracalne. Wybierając rzeczoną strategię eliminowania zmarszczek trzeba liczyć się z tym, iż efekt może być inny od postanowionego. Do końca życia zostają ślady, możemy nabawić się przykrych wyników ubocznych, natomiast sporo pań wygląda gorzej niż przed operacją. Efektywniejszym trikiem jest nieinwazyjny termolifting, dzięki któremu możemy zyskać jednakowe wyniki. Bez rzeczywiście olbrzymiej ingerencji w ciało. Zdecydowanie większą ilość porad uzyskasz wchodząc w owy odnośnik – Usuwanie zmarszczek

Strona używa cookies
Ok