siatka na krety siatka przeciwko kretom siatka rabatowa
Siatka przeciw kretom siatka rabatowa
Luty 25, 2017
skup zadłużonych spółek Warszawa kupię spółkę z długami sprzedaż zadłużonych spółek
Kupię zadłużoną spółkę
Luty 28, 2017

Depilacja laserem medycznym

Depilacja laserowa Toruń depilacja dla mężczyzn usuwanie nadmiernego owłosienia

Popularne sposoby usuwania zbędnego owłosienia

Obecnie nie wyłącznie przedstawicielki płci nadobnej fantazjują o tym, aby mieć śliczne, sprężyste i perfekcyjnie delikatne ciało. Nierzadko zapomina się o tym, że wiele międzynarodowych firm dostarcza kosmetyki dla mężczyzn, przykładowo cienie do powiek, pomadki lub koloryzowane kremy do twarzy. Mężczyźni mają opcję wyszukiwać spośród sporej ilości urządzeń stosowanych do wydobywania indywidualnej urody. Zaś co właściwie dzieje się w przedmiocie depilacji? Panowie, którzy uprawiają wyjątkowe sporty, a poniekąd muszą nakładać na siebie specjalistyczne stroje (przykładowo w kolarstwie lub w czasie zawodów pływackich), są zmuszeni do depilowania konkretnych części sylwetki. Rowerzyści muszą obowiązkowo golić całe nogi, natomiast wodniacy – głowę i tors. Z których procedur mają opcję korzystać? Niewątpliwie ze wszystkich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Sylwetkę muszą golić za pomocą maszynek na żyletki, gorącego wosku oraz profesjonalnych kremów. Łączy się to niemniej z prawdziwymi uciążliwościami. Nade wszystko z utratą sporej ilości czasu i ciągłym powtarzaniem ukazanej operacji. Czy działają inne zabiegi na pozbycie się niepotrzebnego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Przedstawicielki płci pięknej bardzo często korzystają z zabiegów depilacji laserowej, bo ma ona niezwykle wiele atutów. Po pierwsze – po kilku zabiegach nie powinniśmy już zupełnie martwić się niepożądanym owłosieniem (epilacja laserowa niszczy je na całe życie). Po drugie – terapia jest bez dwóch zdań wygodny oraz bezbolesny. Po trzecie – nie musimy na niego wydawać góry pieniędzy (wystarczy raptem parę spotkań). Oraz ostatnie – pewnie najistotniejsze – koniec z częstą epilacją. Dlaczego zatem nigdy nie mieliby z niej korzystać panowie? Szereg z nich jest zaabsorbowanych nowościami w tematyce mody i urody. Nabywają nie wyłącznie standardowe maski do pielęgnacji ciała, ale również bardziej wymyślne „specjały”. Laserem można nie wyłącznie redukować zbyteczne włoski, ale też uleczać nadmierne wydzielanie potu. Faceci mają szanse więc pozbyć się włosów na pośladkach, wrastających włosów w obszarach intymnych (z którymi nierzadko mają problem przedstawicielki płci pięknej) czy szpetnych włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy skarżą się na liczne owłosienie na plecach, też prosto oraz skutecznie mogą się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na początku powinno się bezwzględnie zetknąć się z fachowcem (kosmetyczką), który zweryfikuje stan naszej skóry, stwierdzi jej typ i wyłączy przeciwwskazania. Później otrzymamy odpowiednio obszerną listę tyczącą się tego, czego nie powinno się wykonywać przed zabiegiem oraz z jak długim wyprzedzeniem czasu. Powszechne wskazówki są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem powinniśmy głęboko umyć skórę. Nie powinno się aplikować na nią perfumowanych kremów, bronzerów oraz pozostałych kosmetyków. Skóra naturalnie musi być ogolona, z wyizolowaniem malutkiego obszaru. Kosmetyczka przysunie w wybrane miejsce wyjątkowe urządzenie przeznaczone do ustalania parametrów włosów. Skóra niestety nie może być poraniona albo za bardzo wysuszona. Na kilka tygodni przed zabiegiem nie można używać agresywnych strategii usuwania owłosienia, np. plastrów z woskiem albo depilatorów.

O kolejnych poleceniach przed zabiegiem bez wątpienia zawiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest inna, ma inne potrzeby oraz powinno się dopasowywać odrębną pielęgnację. Dlatego musimy dobrać parametry lasera, ażeby przenigdy nie było mocnych groźnych efektów, m in. poparzeń. Realizuje się to z wykorzystaniem głowicy Skintel. Wyczytuje ono rozmiar aktywnej melaniny w naskórku oraz na tej podstawie wyznacza energię wiązki światła. Podczas epilacji mamy szansę się poczuć komfortowo, ponieważ absolutnie nie ma jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, że powstaną nieestetyczne ślady albo kolejne skazy.

Mamy możliwość przeprowadzić zabieg epilacji laserowej na oliwkowej skórze

Wszystko zależy od tego, z którego rzeczywiście urządzenia będzie korzystał określony gabinet kosmetyczny. Epilacja ciemnej skóry jest dopuszczalna od kilkunastu miesięcy dzięki prekursorskiemu laserowi Palomar Vectus. Laseroterapia jest uzgadniana jednostkowo, zaś do skóry na starcie dotyka się część pomiarową. Niebezpieczeństwo oparzeń bez wątpienia właściwie nie istnieje. Można więc umówić się na zabieg do kosmetyczki w każdym momencie. Opalona cera jest wykluczeniem w przypadku innych narzędzi, które absolutnie nie są tak funkcjonalne i korzystają z innej techniki leczenia niepotrzebnego owłosienia.

Epilacja laserowa jest bezspornie odpowiednim planem dla wszystkich mężczyzn, jacy pragną uwolnić się od zbytniego owłosienia z z torsu czy okolic stóp. Dziś bierze się pod uwagę albowiem komfort działania. Jeżeli coś nas irytuje, zaś usunięcie „rzeczonego czegoś” w ogóle nie ma żadnych ujemnych rezultatów zdrowotnych, można się na to bez nerwów zdecydować. Jeśli chcesz poczytać więcej o tej terapii, wejdź w owy odsyłacz – Depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok