Pojazdy uprzywilejowane kursy Kurs na prowadzenie karetek pogotowia Kurs uzupełniający dla kierowców
Kierowca ambulansu – uprawnienia, kursy, zagrożenia
Marzec 21, 2017
Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus
Depilacja laserowa – sposób na wrastające włoski
Marzec 23, 2017

Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki
Dziś dzięki medycynie estetycznej mamy szansę w wygodny, tylko czasem niezwykle kosztowny sposób walczyć z wadami ciała. Redukowanie zmarszczek, zwalczanie blizn, błyskawiczne wyszczuplanie, modelowanie ust bądź zmniejszanie cieni pod oczami – to wyłącznie niektóre z grona niesamowitych terapii poprawiających wygląd. Dzięki nowoczesnym metodom możemy sprawnie walczyć z oznakami przemijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet bruksizmem. Ludzi wciąż intryguje motyw wiecznej młodości oraz zniewalającego ciała. Jakie zatem środki wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Aktywowanie naturalnych mechanizmów regeneracji skóry

Jednym z popularniejszych zabiegów z kręgu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się spoistość skóry oraz jej jędrność. Blizny powypadkowe i niejednolity kolor po paru zabiegach praktycznie są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które zamierzają udoskonalić jakość skóry, wyrównać jej koloryt oraz spłycić zmarszczki, bez wątpienia będą usatysfakcjonowane. Na wyniki nie trzeba bowiem powoli czekać. Intensyfikacja wewnętrznych powłok skóry wywołuje podwyższoną produkcję kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen staje na wysokości zadania w ogólnym leczeniu łysienia, usuwaniu blizn pozabiegowych i redukcji widoczności rozstępów. Podczas terapii skóra jest „raniona”, zaś pod powierzchnię docierają składniki aktywne, przykładowo koktajle mezoterapeutyczne. Komórki skóry są prowokowane do dynamicznej odbudowy.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Zbyt szybkie tempo życia, picie alkoholu, stres i sporo innych składników oddziałuje na pojawienie się niepożądanych kilogramów. Można stanowczo potwierdzić, iż otyłość jest ważnym problemem naszych czasów. To nie jedynie problem natury kosmetycznej, lecz w szczególności choroba. Organizm dostaje nadzwyczaj pożywne pokarmy oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich w pełni spożytkować. Co zrobić ze zbytecznymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna kumulować tkankę tłuszczową pod skórą, zaś jeżeli jest jej już zbyt wiele, zaczynamy mieć komplikacje z wdychaniem powietrza, chodzeniem po zakupy etc. Forma fizyczna bardzo się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła vis-a-vis takim dylematom, zaś badaczom udało się przygotować kilkanaście zabiegów, które mają na celu usunięcie nagromadzonej tkanki lipidowej. Odchudzanie mamy szansę rozpocząć od takich kuracji, jak Med 2 Contour Medical lub Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

Jeżeli planujemy pozbyć się zbytecznej tkanki tłuszczowej, nieestetycznych grudek pod powierzchnią skóry oraz wymodelować ciało, to wspaniałe efekty już po kilku zabiegach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie profesjonalne głowice. Wydajność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, jakie przechodzą do wnętrza ciała oraz niszczą tkankę lipidową. Pozostała głowica służy na potrzeby drenażu limfatycznego, co oznacza, że wyzwolone komórki lipidowe migrują przez limfę do wątroby, a w końcu są wydalone z naszego ciała. Ta prekursorska metoda wykorzystuje naturalne mechanizmy zachodzące w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, niezawodny i absolutnie nie wymaga używania jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych. Jakich efektów możemy się spodziewać? Tak naprawdę po pierwszej wizycie możemy stracić około 2-4 cm w obrębie ciała. Aby uzyskać jeszcze wspanialsze rezultaty musimy zrobić od 4 do 6 kuracji, stosować racjonalną dietę i wypijać blisko 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po wizycie czasem może pojawić się zaróżowienie skóry, które zanika jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Maximus – urządzenie do zadań specjalnych

Uzyskanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się jedynie z minimalizowaniem ilości nadmiernych kilogramów. Audycje telewizyjne, w których biorą udział osoby z tuszą, krótko mówiąc nie ujawniają nam co w istocie odbywa się ze skórą. Natomiast reguła jest taka, że traci ona sprężystość, pojawiają się blizny, a od czasu do czasu całe obszary obwisłej skóry (często na brzuchu). Zamiast rygorystycznej kuracji dobrze jest zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy możliwość zmienić profil sylwetki i równolegle zatroszczyć się o skórę. Intensywna mobilizacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni obniża liczbę komórek lipidowych, polepsza napięcie skóry, ma działanie odmładzające, usprawnia krążenie krwi oraz redukuje zmarszczki. Zabieg należy najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, ażeby zyskać zadowalające rezultaty. Przeprowadza się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki takiemu urządzeniu można dodatkowo ograniczać zmarszczki dokoła ust oraz modelować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka użyje drobną głowicę, która starannie uderzy w centrum problemu. Szybko po pierwszej sesji daje się spostrzec spłycenie zmarszczek oraz dobrze widoczne policzki. Jeżeli planujemy otrzymać spektakularny wynik w niezmiernie szybkim czasie, możemy wybrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością czasem może towarzyszyć nam poczucie ciężkości kończyn oraz napuchnięcia. Taka trudność jest często przemilczana w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed kuracją). A tymczasem możemy się oswobodzić także od takiego problemu. Dzięki Endermologii LPG lub terapii Icoone bez wątpienia poprawi się nasz komfort życia. Ich leczenie bazuje na niwelowaniu płynów tkankowych oraz poprawieniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem. Więcej informacji zdobędziesz pod tym linkiem – Leczenie otyłości

Strona używa cookies
Ok