kancelaria adwokacka toruń kancelaria toruń kancelaria
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
Marzec 31, 2017
strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Gorące nożyczki, czyli strzyżenie na gorąco
Kwiecień 3, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Jak wyszczuplić brzuch?

Płaski brzuch jest marzeniem ogromnej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak i panów. Świetnie by było w przypadku, gdyby był pięknie umięśniony oraz troszkę atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, na której zależy nam najbardziej w czasie uprawiania sportu i przy stosowaniu wielorakich diet. Te osoby, jakie sporo się gimnastykują, mają możliwość pochwalić się umięśnionym, gładkim brzuszkiem oraz zuchwale idą po plaży bądź wyprężają się na fotelach nad jeziorkiem. Ten fakt nikogo nie dziwi, bowiem brzuch jest ową partią ciała, która urzeka płeć przeciwną. Mamy możliwość jednakże dostrzec takie osoby, którym w sumie nie zależy na wyraźnym negliżu oraz w zasadzie nie ukazują tak swobodnie umięśnionego brzuszka. Nad sylwetką powinniśmy pracować – nie możemy się okłamywać.

Jeżeli będziemy leżeć całymi popołudniami w łóżku zamiast chodzić na basen bądź ćwiczyć z trenerem, wówczas na sto procent nie spełnimy owego pragnienia. Zamiast skąpego bikini bądź spodenek, będziemy zobowiązani nosić duże kostiumy, tankini ze spódniczką albo spodenki oraz t-shirt. Każdy powiada: zrób coś z tym, satysfakcjonujące efekty da odpowiednia dieta i fitness. Jednak czy faktycznie? Czy jest to doprawdy takie proste, jak mawiają ludzie z boku? Czy odpowiednia jest dieta bogata w warzywa oraz owoce, trochę ruchu i co ważne – brzuszków, aby można było chwalić się wszem i wobec zjawiskowym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie mówiąc w skrócie nie opiera się wyłącznie na takich prozaicznych rzeczach, lecz jednocześnie na genetyce, a mianowicie tendencjach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Ogólnie rzecz ujmując nie można „spalić” tkanki lipidowej tylko w jednym rejonie, potrzebny jest kompleksowy trening wszystkich części ciała. Tłuszcz magazynowany w ciele spala się proporcjonalnie, inaczej mówiąc – w jakiejkolwiek części ciała symetrycznie do liczebności komórek tłuszczowych. Odchudzanie występuje wielostronnie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, a reklamy w TV, które mówią inaczej, po prostu okłamują. Ważną funkcję pełni tu genetyka, ponieważ niektóre osoby mają większe tendencje do otyłości wyłącznie dlatego, iż ich rodzice i różne inne osoby z rodziny, także miały z tym wielki dylemat. Podczas robienia jedynie samych brzuszków na pewno w ogóle nie usuniemy nieestetycznych fałdek, bo w rzeczonym momencie będziemy wyczerpywać nieznaczną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch pobudzają mięśnie w niepokojącej nas strefie i po krótkim czasie czasami może się okazać, iż mamy tam więcej centymetrów aniżeli myśleliśmy. Bicepsy są coraz mocniejsze (wykształci się nam mocne podparcie), ale tłuszcz pozostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz rozsądnej diety i wysiłku ogólnego (a więc ćwiczeń działających w interesie wszystkich części ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej części), możemy skorzystać z specjalnego odchudzania w salonach kosmetycznych. Krótko mówiąc nie chodzi tu jednakże o to, żeby całymi dniami uczęszczać na masaże jakimiś wyszukanymi urządzeniami…i wybaczyć sobie obydwie rzeczy przytoczone wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą połączone – odpowiednia dieta, dużo ruchu i zabiegi kosmetyczne, jakie ujędrnią skórę, usuną cellulit, wygładzą fałdki w miejscach, na które dieta oraz ćwiczenia fizyczne bynajmniej nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnio takim interesującym sposobem na odchudzanie jest między innymi liposukcja bez skalpela za pomocą innowacyjnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu możemy efektywnie zredukować zbędny tłuszczyk z eksponowanych obszarów, m in. na boczkach. Chodzi tutaj mówiąc w skrócie nie tylko o spektakularne wyszczuplenie po pierwszym zabiegu, ale również pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Osobna głowica wciąga w podobnych odstępach fragmenty skóry, zaś fale dźwiękowe usuwają komórki tłuszczowe. Są one w krótkim czasie wydalane z naszego ciała poprzez limfę, zaś potem – poprzez wątrobę. Mamy możliwość też skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd zewnętrzny skóry, jej sprężystość, wyszczupla sylwetkę, zwalcza cellulit i minimalizuje miejscowy tłuszczyk. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa w zasadzie nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, lecz też na mięśnie. Zaś precyzyjnie: aktywizuje skórę właściwą, tkankę pod skórą oraz bicepsy, aby w mgnieniu oka oraz efektywnie wyszczuplić ciało. Tłuszcz ulega upłynnieniu, bo oddziałują na niego fale elektromagnetyczne. A ta okoliczność powoduje, że skóra i muskuły są mocno rozgrzane. Tym urządzeniem mamy szansę też zmniejszać intensywność zmarszczek wokół oczu i ust, jak również wymodelować owal twarzy. Bardzo dużo osób stawia poza tym na innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem endermologii, m.in. na masaż w wykorzystaniem próżni. To przypuszczalnie najpopularniejsza możliwość, bo należy włożyć specjalistyczny kostium, natomiast kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „przesuwa się się” po takim ubiorze.

Jeśli zafascynował Cię ten tekst, wypatrujesz skutecznego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko w okolicy brzucha to wejdź w odnośnik obok – Odchudzanie Toruń – a może wynajdziesz akurat to czego poszukujesz.

Strona używa cookies
Ok